Half-Life Server Açmak mümkün mü?

AnarionV

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba. Benim isteğim herkesin oynayabileceği pluginli/pluginsiz bir server açmak. Pluginsiz olursa sevinirim. Adrenaline Gamer'da sadece 1v1 atılıyor. Benim isteğim normal Half-Life'da herkesin girebileceği bir server açmak. Eğer Counter-Striker 1.6 gibi paralı server açılırsa para vermeye razıyım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aylik olarak sunucu kiralayabilirsiniz veya guclu bir makine kiralayip onda sunucu acabilirsiniz. Aylik sunucu kiralamak daha ekonomik.

Aylik olarak sunucu kiralayabilirsiniz veya guclu bir makine kiralayip onda sunucu acabilirsiniz. Aylik sunucu kiralamak daha ekonomik.

Biraz pahalı sanki ama para vermeye razıydım. Teşekkürler.

Çeşitli güzel serverler var serverkurma.com gibi fakat iyice araştırmadan bu işe bulaşmamanı tavsiye derim çünkü deneyimlendim gmodda hiç araştırmadan türk hostlu bir panele 50 tl verdiğimi hatırlıyorum ki 50 tl ye fransız hosta bile çıkarsın araştır...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı