Half-Life Deathmatch'da server nasıl açılır?

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
2020 senesinde oynamışız en son. O zaman da girdiğimiz serverlere sapık gibi oynayan adamlar geliyordu. Şimdi tekrardan oyuna dönmek istiyoruz. Ücretsiz şekilde server nasıl kurabiliriz?

Kendin bir oyun kuruyorsun new game diyerek sonra bir kod vardı olduğun sunucunun bilgilerini gösteren o kodu yazıyorsun çıkan bilgilerden ip adresini arkadaşına at arkadaşın konsola connect yazdıktan sonra ip adresini yapıştırsın. Bu arada bende gelebilirim hatta forumdan başkaları da gelsin sarar oyun.

Arkadaşımla oynamak için
Kendi sunucunuzumu açmak istiyorsunuz yoksa sadece arkadaşlarla oynamak içinmi.

Kendin bir oyun kuruyorsun new game diyerek sonra bir kod vardı olduğun sunucunun bilgilerini gösteren o kodu yazıyorsun çıkan bilgilerden ip adresini arkadaşına at arkadaşın konsola connect yazdıktan sonra ip adresini yapıştırsın. Bu arada bende gelebilirim hatta forumdan başkaları da gelsin sarar oyun.
İnternetten bir video izledim. Adam korsan oyundan steam dedicated server yerinden yapıyordu. Ben de steam kütüphanemden HL dedicated server yükledim. İşe yarayacak mı bakalım.

Hocam 1 buçuk saattir deniyorum. Servere girmeye çalışırken Steam Validation Rejected diyor. Giremiyorum servere. Sizin dediğiniz gibi yapınca da IP adresini falan bulamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı