Çözüldü Half-Life server kurma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben arkadaşlarımla birlikte oynamak için Steam'den Half-Life satın aldım. Onlarla beraber özel oynamak istiyorum fakat oyunu kurduğumda sadece LAN bağlantısı ile oynanıyor. Arkadaşlarımla özel odada nasıl oynayabilirim? Hamachi vs. programlar olmadan. Boş serverlara giriyoruz ama biz girince başka çok iyi oynayanlar oyun zevkimizi kaçırıyor.

Çözüm
Aynı server a katılıp da oynayabilirsiniz.

Boş serverlara giriyoruz ama biz girince başka çok iyi oynayanlar oyun zevkimizi kaçırıyor.

Server kiralama yabilirsiniz.

Server kuracaksan bu video yardımcı olur;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boş serverlara giriyoruz ama biz girince başka çok iyi oynayanlar oyun zevkimizi kaçırıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Hocam gönderdiğiniz videodaki gibi yaptığımızda başka internetten giren kisi bağlanabiliyor mu?

Merhaba. Ben arkadaşlarımla birlikte oynamak için Steam'den Half-Life satın aldım. Onlarla beraber özel oynamak istiyorum fakat oyunu kurduğumda sadece LAN bağlantısı ile oynanıyor. Arkadaşlarımla özel odada nasıl oynayabilirim? Hamachi vs. programlar olmadan. Boş serverlara giriyoruz ama biz girince başka çok iyi oynayanlar oyun zevkimizi kaçırıyor.
CSDurağı veya OyunYöneticisi gibi hosting sitelerinden sunucu almanız gerekir. Yoksa port vs işleri çok zahmetli ve ping oranı yüksek.

Geri
Yukarı