Çözüldü Half-Life silahlar gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErenHeisenberg

Decapat
Daha fazla  
Aşağıda ki görüntü de ki gibi silahlar gözükmüyor ekran kartı olmadığı için oyun OpenGL'de kasıyordu bende software çektim ve böyle oldu.

1658151317216.png

Çözüm
HL1'de FOV ayarı 90'dan fazla olunca böyle bir durumla karşılaşılabiliyor. Ayarlardan konsolu aktive et ve konsola default_fov 90 yaz, bu olmazsa şöyle yazmayı dene default_fov != 90 ikisi de çalışmazsa bunu dene r_drawviewmodel 1
Aşağıda ki görüntü de ki gibi silahlar gözükmüyor ekran kartı olmadığı için oyun OpenGL'de kasıyordu bende software çektim ve böyle oldu.

Eki Görüntüle 1455186

Nereden indirdiniz Steam'den indirdiyseniz eğer dosya bütünlüğünü doğrulayın ya da csdurağından indirmişseniz silin ve başka bir yerden indirin.

HL1'de FOV ayarı 90'dan fazla olunca böyle bir durumla karşılaşılabiliyor. Ayarlardan konsolu aktive et ve konsola default_fov 90 yaz, bu olmazsa şöyle yazmayı dene default_fov != 90 ikisi de çalışmazsa bunu dene r_drawviewmodel 1

Çözüm
Nereden indirdiniz Steam'den indirdiyseniz eğer dosya bütünlüğünü doğrulayın ya da csdurağından indirmişseniz silin ve başka bir yerden indirin.

Steam'den indirdim deneyeceğim şimdi.

HL1'de fov ayarı 90'dan fazla olunca böyle bir durumla karşılaşılabiliyor. Ayarlardan konsolu aktive et ve konsola default_fov 90 yaz, bu olmazsa şöyle yazmayı dene default_fov != 90 ikisi de çalışmazsa bunu dene r_drawviewmodel 1

İlki oldu çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı