Stephen King'in daha önce bir kitabını okudun mu ?


  • Oy verenlerin toplamı
    267
KS
KS
Alex de Souza

Alex de Souza

Hectopat
Katılım
18 Mayıs 2017
Mesajlar
1.138
Makaleler
1
Çözümler
3
1 Temmuz da Hafl-Life:Alyx hikayesini paylaşacağım. Devamın da Gordon Freeman hikayesi gelecek. Bu hikayede Black Mesa araştırma tesisinden öncesi ve sonrasında yaşadıklarına dair bilinmeyen bir kaç detay var. Bu hikayelerin devamında Half-Life: Opposing Force da Adrian Shephard ile güzel bir hikaye daha gelecek ama kesin bir zaman vermiyorum.
 

matrax33

Hectopat
Katılım
12 Kasım 2018
Mesajlar
527
Half-Life'ı piyasaya çıktığı yılllarda oynamış, single modunu defalarca bitirmiş biri olarak hikaye hakkında en ufak bir bilgim yok. O zamanlarda kimsenin umrunda değildi zaten. Half-Life'ı Half-Life yapan multiplayer modudur. Nedense son yıllarda hikayesi popüler oldu balon gibi şişmeye başladı. Bu oyunda multiplayer mod hiç olmamış olsaydı kimse bu oyundan söz bile etmezdi.
 

BatuShaan

Centipat
Katılım
7 Mayıs 2020
Mesajlar
289
Yer
Trabzon
Öldüren sis filmi benim hafızamda hep "herkesin izlediği ama kimsenin finalini bilmediği bir film" olarak kalmıştır. Kime sorduysam finalini ya izlememişti ya da hatırlamıyordu. En son çok samimi bir arkadaşımla oturup baştan izlemiştik. Bir yazıda okumuştum Half-Life'ın bu kitaptan esinlenildiğini. Kitabın tamamen aynısını yapmayıp, dünyalarını genişlettikleri için mutluyum.
 

AliÖzkan 7734

Hectopat
Katılım
13 Eylül 2020
Mesajlar
3.362
Makaleler
3
Çözümler
27
Yukarı