Half-Life'ı Headcrab Korkusundan Oynayamamak

Valla sesleri kısıp oynarsan bir anda önüne çıkar korkarsın. Sesleri düşürerek oyna, zaten pompalıyla kafasına 1 kez vurunca devriliyor. Benim HL oyununda en büyük korkum Ravenholm bölümüydü. Orayı da artık korkmadan geçebiliyorum. HL korku oyunu değil ama bence gerilim içeren bir oyun.

Ravenholm bu arada gerçekten geriyor insanı yani bana göre gerilmeyen insan anormal geliyor

Bir de Half-Life serisi ile CS atmosfer bakımından karşılaştırılmaz ikisi apayrı evrenlerde geçiyor CS de ben de tırsmıyorum hiç ama Half-Life'daki karakterlerin de atmosfere büyük etkisi var CS de böyle değil.

Oynamayın. Olmadı üstüne gidin, gittikçe korkunuz azalır.

Bende de şu sudaki balığa benzeyen yaratığa karşı inanılmaz bir korku var. O bölümü noclip ile geçiyorum ama headcrap'ler oyun boyu olduğu için noclip'de kullanamazsınız. Korkunuzla yüzleşmeniz gerekecek.

Hocam size tavsiyem oyunu YouTube üzerinden izleyin, uğraştırıcı olsa da Headcrab'lerin yerini öğrenmiş olursunuz. Ben bir Gerilim oyununu böyle bitirdim.

Valla sesleri kısıp oynarsan bir anda önüne çıkar korkarsın. Sesleri düşürerek oyna, zaten pompalıyla kafasına 1 kez vurunca devriliyor. Benim HL oyununda en büyük korkum Ravenholm bölümüydü. Orayı da artık korkmadan geçebiliyorum. HL korku oyunu değil ama bence gerilim içeren bir oyun.
Arkadaşlar teşekkürler headcrab korkumu yendim hatta o gazla half life serisini oynamaya başladım. Az önce episode 1 deki aşağıdaki hayat bölümünü geçtim. Tekrardan tavsiye veren herkese teşekkürler

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı