Half-Life'ın filmi neden yapılmıyor?

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
56
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
Bu muhteşem lore'a sahip olan oyunun filmi, şu anki imkânlar kullanılarak muhteşem sonuç çıkarırdı diye düşünüyorum. Elbette düşünülmüştür ama sebeplerini düşününce mantıklı bir sebep bulamıyorum. Sizce neden çıkmıyor?

Bu muhteşem Lore'a sahip olan oyunun filmi, şu anki imkânlar kullanılarak muhteşem sonuç çıkarırdı diye düşünüyorum. Elbette düşünülmüştür ama sebeplerini düşününce mantıklı bir sebep bulamıyorum. Sizce neden çıkmıyor?

2 saatlik belgeseli bile o kadar etkisinde bırakırken filmi gerçekten efsane olabilir.

Half-Life 3 neden çıkmıyorsa o sebepten, Valve Steam'den parayı kırdığı için yani. Başka bir ürüne ihtiyaçları yok.
Bence o kadar beklettikten sonra Half Life ile ilgili birşey çıkarıp insanların beğenmemesinden korkuyorlar.
Bir de bu var.

Valve Steam'den parayı buldu. Alyx çıktı ama o da VR'da kendilerini göstermek içindi. İlk olarak Portal'ın bir VR sürümünü yapmayı düşünüyorlardı ama çok hareketli bir oyun olduğu için Half-Life'ın bir VR oyununu çıkardılar. Açıkçası filminin çıkacağını pek zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı