Çözüldü Halı saha ayakkabısı ile beton sahada oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rokudaime

Decapat
Betonda oynamak için ayakkabı arıyorum. arkadaşlarım halı saha ayakkabısı önerdi ama bazıları da kayar diyor. Hem halı sahada hem de betonda oynamak için onu mu almalıyım yoksa sadece beton için özel bir ayakkabı mı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Altı çivili olan kramponlar betonda oynanmaz normal halı saha ayakabıları oynanabilir.(tırtıklı olanlar).ama herşekilde halı saha ayakkabıları betonda oynanmaz çabuk yıpranır. Altı eriyebilir, patlayabilir. Normal spor ayakkabıyla oynayın.
Betonda oynamak için ayakkabı arıyorum. Arkadaşlarım halı saha ayakkabısı önerdi ama bazıları da kayar diyor. Hem halı sahada hem de betonda oynamak için onu mu almalıyım yoksa sadece beton için özel bir ayakkabı mı almalıyım?

Kayar çünkü kendimden biliyorum halı saha ayakkabım vardı ve betonda kaymadan dolayı çok kötü bir şekilde düşmüştüm. Betonda sporla oynamanız daha sağlıklı.

Halı saha ayakkabısı daha uygun olur. Beton için kayma riski vardır. Dikkat etmek gerekir.

Evet hocam. Beton için futbol ayakkabısı var mı, bilmiyorum. Çim saha ayakkabısı ile hiç olmaz.

İkisi için ayrı ayakkabılara gerek yok yani doğru mu anlamışım?

Evet hocam. Beton için futbol ayakkabısı var mı? Bilmiyorum. Çim saha ayakkabısı ile hiç olmaz.

Beton futbol ayakkabısı olarak altı kauçuk ayakkabılar var. Genelde salon futbolunda kullanılıyor kaymaması için onu kullanabilir ama halı sahada kayabilir.

Beton futbol ayakkabısı olarak altı kauçuk ayakkabılar var. Genelde salon futbolunda kullanılıyor kaymaması için onu kullanabilir ama halı sahada kayabilir.

Ondan arkadaşımda var halı sahaya gittiğimizde ayak bileğini çıkarmıştı 1 ay evde yattı o yüzden tam ikisinin arası bir şey varsa diye arıyordum :D

Bu aralar fiyatları artmış. Ufak oğlana geçici olarak Walked marka aldım. O bile 200 TL'ye yakın. Ayakları sürekli büyüyor. Jump, Knetix bile 400 TL vardır diye düşünüyorum.

Az bir şey kayar oynadığımdan biliyorum bir süre daha oynamaya çalışırsanız altı eriyip dümdüz olacaktır ve sonra buz pateni gibi oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı