Halı saha mı yoksa dişli krampon mu daha uzun dayanır?

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Bugüne kadar kendimi bildim bileli hep halı saha satın aldım. Hep Nike TF tercih ettim. Çünkü salonda oynadığım veya halı sahada oynadığım takımlar oldu. Ki halı saha hem betonda, hem salonda, hem halı sahada giyiliyordu, o yönü hoş oluyordu. Ve çocuktuk, sokağa çok çıkıyorduk, oynuyorduk. 4 senedir kullandığım halı saham miladını doldurdu. Şu anki fiyatlarda 1800-2900 arası bir şey bakıyorum. Bazı sitelerde orijinal gibi çakma satıldığı için Nike'ın kendi sitesinden bakıyorum. Şimdi geleyim asıl soruya. Dediğim gibi, hep TF giydim krampon almakta kuşkuya düştüm. Halı saha mı daha uzun süreli gider yoksa dişli krampon mu? Haftalık maç oluyor, halı saha oluyor, bu şekilde bir kullanım düşünürsek hangisi daha dayanıklı olur? (En son Nike MDS 002 TF kullandım 4-5 sene gitti.)

Halı saha al bir 4 sene daha.

Büyümüyor musun hocam kaç yaşındasın? Benim ayağıma sığmayan tertemiz ayakkabılar doldu taştı 44 numara giyiyorum.

Büyümüyor musun hocam kaç yaşındasın? Benim ayağıma sığmayan tertemiz ayakkabılar doldu taştı 44 numara giyiyorum.

20'yi gördüm hocam. Büyümedi valla. Krampon daha az gider diyorsunuz yani?

Siyah aşiret kasa Passat hocam. Son mesajı görmedin galiba. Krampon daha az mı dayanır yani?

Son düzenleme:
20'yi gördüm hocam. Büyümedi vallahi. Krampon daha az gider diyorsunuz yani?

Siyah aşiret kasa Passat hocam. Son mesajı görmedin galiba. Krampon daha az mı dayanır yani?

Bende halı saha kullanıyorum krampon bana çok sert ve kaba duruyor fakat halı saha her zaman giyilebiliyor. Her zaman halı saha ile gezmesem de ikisi arasından kaliteli bir halı saha al uzun süre kullan.

Bende halı saha kullanıyorum krampon bana çok sert ve kaba duruyor fakat halı saha her zaman giyilebiliyor. Her zaman halı saha ile gezmesem de ikisi arasından kaliteli bir halı saha al uzun süre kullan.

Doğru bana da halı saha hep daha çekici seksi geldi. Hele çoraplı olanlar. O zaman halı saha alacaz. Düğünüme de giyerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı