Halı sahada nasıl iyi futbol oynanır?

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar her hafta iş yerinden ayrıldıktan sonra patron ve çalışanlar ile iyi bir halı sahaya gidip maç yapıyoruz.

Ben bugüne kadar hep kalecilik ve defans yapmışımdır. Gözlerimde 0,5'lik uzağı görememe sorunu olduğu için eskisi kadar keskin göremiyorum, yakındaki hareketlilikleri çok iyi takip edemiyorum.

Sadece defansta kalmak ise bir fayda sağlamıyor takıma, karşımdaki adamlar 25-30 yaşında çünkü.

Ben ileri oynamak istiyorum, geçen maç öyle yaptım ve gerçekten çok büyük avantajım var.
Topu aldığım gibi çok çabuk ilerletebiliyorum, tek sıkıntım iyi pas yapmak ve topa iyi vurabilmek.

Topu istediğim yere sert bir biçimde iletebilmek, hareketli gelen topu çabuk kontrol altına alabilmek istiyorum.
Sizin bana önerileriniz nedir? İyi bir forvet olmaya çalışıyorum. Gerektiğinde 5 metreden çakıp garanti gol atmak istiyorum.

Halı sahada kendimi geliştireyim diye arkadaşlarınla aran açılmasın bak dikkat et. Nede olsa biz erkekler arasında bilenin gerçektir ; arkadaşını iyi tanımak için onunla bir halı saha maçı yap deriz. :)

Mümkün olduğunca patron ile aynı takımda kalmaya çalışıyorum :) Çıkarlar doğrultusunda hareket ediyorum, anı yaşamıyor, yarınlarımı düşünüyorum :)
Ne kadar iyi oynarsam o kadar yükselirim iş hayatında :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı