Halihazırda BF1 varken CoD ww 2'ye para vermeye değer mi?

Fallen God

Hectopat
Zaten Xbox Game Pass'im var ve BF1'e daha başlamadım. Sizce WW2'yi alınır mı? Bence almak çok saçma ve boşa para israfı bir de sizin fikirlerinizi almak istedim.

WW2 BF1'e göre daha çok detaya önem veren bir oyun grafik ve animasyon olarak ama oyunda düşman veya takımından birinin yürüme animasyonu berbat WW2 de . Diyorsan ki BF1 den sıkıldım daha iyi bir grafik deneyimi için WW2 yi deneyebilirsin dediğine göre BF1 başlamamışsın . Ayrıca BF1 daha karışık bir oyun WW2 ye göre çabuk sıkılabilirsin . Bana sorarsan BF1 ile devam et eğer hoşuna gitmezse WW2 alırsın .

WW2 BF1'e göre daha çok detaya önem veren bir oyun grafik ve animasyon olarak ama oyunda düşman veya takımından birinin yürüme animasyonu berbat WW2 de. Diyorsan ki BF1'den sıkıldım daha iyi bir grafik deneyimi için WW2'yi deneyebilirsin dediğine göre BF1 başlamamışsın. Ayrıca BF1 daha karışık bir oyun WW2'ye göre çabuk sıkılabilirsin. Bana sorarsan BF1 ile devam et eğer hoşuna gitmezse WW2 alırsın.

Hocam şöyle ki ben şu an BF1 oynayamıyorum yakında bilgisayar alacağım ve onda oynayacağım ama o zamana kadar yaz indirimleri bitmiş olacak ve iş işten geçmiş olacak ondan konuyu açtım.

İkinci Dünya Savaşı'na ilgisi olan biri olarak WW2'yi büyük bir heyecanla oynadım ama hikayesi beni tatmin etmedi. Çok yavan bir oyun, bir şeyler eksik. Görevleri sıkıyor bence. Battlefield 1'den devam et.

Yeni konular

Geri
Yukarı