Oyunlara binlerce para vermeye değer mi?

5 dakika sonra hevesin bitceği oyunlara para verilmez. Git bağış yap iyilik yap yemek al bu kadar paraya. Biriktir cihazına özel şeyler al. 100-200-300 TL olsa neysede bir oyuna 1000 TL verilmez.

Steam unlocked ve FitGirl repack.

Ekran görüntüsü 2023-10-30 111758.png

Steam unlocked güvenilir değil.

Diablo 4 dışındakilerde bir sorun görmüyorum. Serinin seveni olarak Diablo 2 sonrası tamamen rezalet.
ne gibi olumsuz tarafları var mesela hocam? benim kafamı şu sezon olayı çok karıştırıyor.. hani o kadar para ve emek verip 3 ay sonra karakterin kullanılmaması garip geliyor.
Hunger Games için başka sunucular bulursun ben genelde Hypixel'de takılıyorum RTX sadece Bedrock'ta açılıyor ama bence Game Pass alıp oynamak daha mantıklı ben zamanında 100 liraya almıştım minecrafttı.
Gamepass'e de zam gelecek ondan dolayı almalı mıyım diye düşündüm.

Diğer arkadaşlar konu dışına çıkmayalım lütfen. Oyunlar hakkında bilgi verirseniz sevirim :)

ne gibi olumsuz tarafları var mesela hocam?
Diablo değiller bence. Herhangi bir ARPG ile aynılar. 3 ve 4 yerine Grim Dawn, Torchlight 2 ve Last Epoch çok daha iyi yapımlar. Diablo 3 için zamanında sıraya girip fiziksel kopyasını almıştım ve aynı gün iade etmiştim. Büyük hevesle aldığım oyunun bir şeyler katılmış olmak yerine eksilmiş olarak görmek çok kötü bir histi. 4 de aynı şekilde Diablo 3 part 2 gibi... Auction House olayından sonra zaten şirket amacını belli etti. 💰💰💰

Bannerlord'u daha ucuza bulamam sanırım.. persona'nın yeni oyununu beklemek mantıklı mı yoksa 550'ye bulmuşken Microsoft'tan almak gerekir mi sizce?
Yeni oyun Türkçe dil desteğiyle çıkacak. Onu da bekleyebilirsin eğer türe ilk defa giriş yapıyorsan. Gene de bence önce oynanış videolarını izledikten sonra karar ver.

Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki oyunlara bu paraları vermeye değer mi, bir de oynayanlar varsa soracağım soruları cevaplarsa sevinirim.

Baldur's Gate 3 800 TL (Steam) - biliyorum çok sağlam oyun, sormak istediğim multiplayer-Online tarafı iyi midir?

Diablo IV 1.290 TL (Steam) - her sezon baştan kasmak yerine aynı karakter ile devam edersem oyundan keyif alabilir miyim?

Minecraft: Java & Bedrock (Microsoft) 400 TL - sürekli güncel tutuluyor, çok zevkli fakat bu parayı verip kütüphaneye eklemek mantıklı mı? Eskisi gibi hungergames sunucuları vs aktif mi?

Crusader Kings III (Microsoft) 220 TL - EU4 var, türü seviyorum fakat dil desteği yok, MC'taki oyunlara yama yapılmıyor sanırım. Bunu da almak mantıklı mı?

Mount & Blade: Bannerlord (Steam) 450 TL - kale baskını, kılıçla düello vs hakikaten keyifli bir oynanış sunuyor mu?

Stalker 2 Ultimate ön sipariş (Steam) 600 TL - sizce bu oyun efsaneler arasına girer mi ve Ultimate almak mantıklı mı?

The Long Dark: Tales from the Far Territory DLC (Steam) 170 TL - oyunu çok seviyorum, bu DLC oyuna güzel bir oynanış katar mı?

Persona 5 royal (Microsoft) 560 TL - bu türü daha önce oynamadım, hakikaten söylendiği kadar sürükleyici mi?

Vampire survivos Full paket (Steam) 85 TL - sürekli bir oynanışı var mı yoksa hemen hevesiniz geçti mi?

Wreckfest (Steam) 50 TL - DLC'siz oynanır mı?

Bu oyunları hakikaten beğeniyorum fakat bu paraları vermek pek de içime sinmiyor. Sizin yorumunuz nedir?

Persona 5, Diablo 4, MB: Bannerlord bence değiyor. Yine de bu kişisel bir meseledir.
Herkes aynı oyun türünü sevmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı