Oyunlara binlerce para vermeye değer mi?

sorusormayageldim23

Decapat
Kek günü
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki oyunlara bu paraları vermeye değer mi, bir de oynayanlar varsa soracağım soruları cevaplarsa sevinirim.

Baldur's Gate 3 800 TL (Steam) - biliyorum çok sağlam oyun, sormak istediğim multiplayer-Online tarafı iyi midir?

Diablo IV 1.290 TL (Steam) - her sezon baştan kasmak yerine aynı karakter ile devam edersem oyundan keyif alabilir miyim?

Minecraft: Java & Bedrock (Microsoft) 400 TL - sürekli güncel tutuluyor, çok zevkli fakat bu parayı verip kütüphaneye eklemek mantıklı mı? Eskisi gibi hungergames sunucuları vs aktif mi?

Crusader Kings III (Microsoft) 220 TL - EU4 var, türü seviyorum fakat dil desteği yok, MC'taki oyunlara yama yapılmıyor sanırım. Bunu da almak mantıklı mı?

Mount & Blade: Bannerlord (Steam) 450 TL - kale baskını, kılıçla düello vs hakikaten keyifli bir oynanış sunuyor mu?

Stalker 2 Ultimate ön sipariş (Steam) 600 TL - sizce bu oyun efsaneler arasına girer mi ve Ultimate almak mantıklı mı?

The Long Dark: Tales from the Far Territory DLC (Steam) 170 TL - oyunu çok seviyorum, bu DLC oyuna güzel bir oynanış katar mı?

Persona 5 Royal (microsoft) 560 TL - bu türü daha önce oynamadım, hakikaten söylendiği kadar sürükleyici mi?

Vampire Survivos Full Paket (steam) 85 TL - sürekli bir oynanışı var mı yoksa hemen hevesiniz geçti mi?

Wreckfest (steam) 50 TL - DLC'siz oynanır mı?

Bu oyunları hakikaten beğeniyorum fakat bu paraları vermek pek de içime sinmiyor. Sizin yorumunuz nedir?

Son düzenleme:
Hocam Diablo 4 değmez hiç. Minecraft'ta fiyatına değen bir oyun değil açıkçası, eğer sunucularda takılmayacaksanız.

Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki oyunlara bu paraları vermeye değer mi, bir de oynayanlar varsa soracağım soruları cevaplarsa sevinirim.

Baldur's Gate 3 800 TL (Steam) - biliyorum çok sağlam oyun, sormak istediğim multiplayer-Online tarafı iyi midir?

Diablo IV 1.290 TL (Steam) - her sezon baştan kasmak yerine aynı karakter ile devam edersem oyundan keyif alabilir miyim?

Minecraft: Java & Bedrock (Microsoft) 400 TL - sürekli güncel tutuluyor, çok zevkli fakat bu parayı verip kütüphaneye eklemek mantıklı mı? Eskisi gibi hungergames sunucuları vs aktif mi?

Crusader Kings III (Microsoft) 220 TL - EU4 var, türü seviyorum fakat dil desteği yok, MC'taki oyunlara yama yapılmıyor sanırım. Bunu da almak mantıklı mı?

Mount & Blade: Bannerlord (Steam) 450 TL - kale baskını, kılıçla düello vs hakikaten keyifli bir oynanış sunuyor mu?

Stalker 2 Ultimate ön sipariş (Steam) 600 TL - sizce bu oyun efsaneler arasına girer mi ve Ultimate almak mantıklı mı?

The Long Dark: Tales from the Far Territory DLC (Steam) 170 TL - oyunu çok seviyorum, bu DLC oyuna güzel bir oynanış katar mı?

Bu oyunları hakikaten beğeniyorum fakat bu paraları vermek pek de içime sinmiyor. Sizin yorumunuz nedir?

Bir tek Minecraft için yorum yapayım alınır Hypixel'de bile 50 k kişi oynuyor cadılar bayramında 70 k gördü.

Adam verilir mi diyor sen korsan dion adam sana korsan oynayacağım demiyor ki.

Diablo 4 dışındakilerde bir sorun görmüyorum. Serinin seveni olarak Diablo 2 sonrası tamamen rezalet.

Persona 5 royal (Microsoft) 560 TL - bu türü daha önce oynamadım, hakikaten söylendiği kadar sürükleyici mi?

Vampire survivos Full paket (Steam) 85 TL - sürekli bir oynanışı var mı yoksa hemen hevesiniz geçti mi?

Wreckfest (Steam) 50 TL - DLC'siz oynanır mı?

Steam unlocked ve FitGirl repack.

Dostum ben oyun alırken çoğunlukla Online oyunlara para veriyorum.
Offline oyunları da crack indirmiyorum virüs olayları olduğu için ufak tefek Steam combolist hazırlayıp checkliyorum (şifre doğru mu 2FA var mı hangi oyunlar var mı onları kontrol ediyor) oynamak istediğim oyunun Steam hesabına girip oynuyorum çok fazla bir crack tool bilginin olmasınada gerek yok.

Geri
Yukarı