Halisünasyon gördüren test: Ganzflicker!

Beyler korkuyorum yapayım mı? Harbi bir şey gördünüz mü?

@Ther Dostum fazla korkuyorsan yapmana gerek yok tabi ki bunlar bilinçaltının ama gerçekte değil Bu arada görenler yalan söylemez heralde.
@Ther Ben de deneyeceğim maç bitsin

Son düzenleme:
Geometrik cisimlerden başka hiçbir şey görmedim. Onlarda 5 saniyelik sürdü.

Yaşın kaç peki hocam?

Karanlıkta parlayan gözler kapımdan giren değişik varlıklar falan. Bazen nefes nefese uyanıyorum.
Aynı şeyleri yıllardır ben de görürüm , rüyamda uyuyorum , sonra uyanıyorum , kapıda birisi duruyor,insan değil , şekilsiz, gölge gibi , silüet gibi , şekli belli değil , bana bakıyor, amacını bilmiyorum, zarar vermiyor, sadece seyrediyor ,hiçbir organımı hareket ettiremiyorum, bazen kapıda kalıyor, bazen yavaş yavaş içeri giriyor, yanıma kadar gelip eğilip yüzüme bakıyor , ben hala kilit, o anlarda sürekli inleyip bağırıyormuşum eşim öyle söylüyor , belki 30 yıldır haftada bir görürüm bu rüyayı , aşırı gerçekçidir, rüya gibi değildir, alıştım artık napalım..
Bunu yapma , kişilik bozukluğu geliştirebilirsin , ikinci bir karakterin olabilir, şizofreniye kadar yolu, var, bulduğun en ucuz psikiyatriste git , ilaçlarını düzenli kullan , 2 haftaya bir şeyin kalmaz, hangi semttesin belki tavsiye ederim bir yerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…