Halka açık alanda sigara içmek yasaklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben halka açık alanlarda maskemi çıkartamıyorsam, sigara içenler de maskesini çıkartmasın ne ayrıcalıkları var da ellerinde sigara ile keyif çatıyorlar. Böyle bir karar alındıysa ben olumlu karşılıyorum.

Ben halka açık alanlarda maskemi çıkartamıyorsam, sigara içenler de maskesini çıkartmasın ne ayrıcalıkları var da ellerinde sigara ile keyif çatıyorlar. Böyle bir karar alındıysa ben olumlu karşılıyorum.
Bence de herkes düzgün maskesini taksa bugün bu vaka sayısında bu artış olmazdı.

Ya artık dalga geçiyorlar gerçekten. Allah aşkına herkes çalışıyor, okullar açık, günde kaç milyon insan toplu taşıma kullanıyor ve sokakta sigara içmeyi mi yasaklıyorlar :D?
İyi olmuş diyenler cidden her şey bitti millettin içtiği sigara mı bulaştırıyor şu virüsü? Ciddi ciddi açık havada yaklaşık 2-3 dakika süren bir sigara içme eyleminin virüs bulaşısını etkilediğine dair bir araştırma var mı? Ben söyleyim, yok.
Virüsten dolayı olduğunu kim söyledi ki?

@SkyLord06TR ekran kartı yazmak yerine "ekrn kartı" yazdığınız için ceza yemezsiniz mesela, uyarı vermeden düzeltirler.

Şahsen ben de böyle küçük şeyler yüzünden "Uyarı" yiyorum, 1 saat falan sürüyor en fazla. Çok fazla hata yapmışsınız ki 2 gün ceza yemişsiniz.

Geçenlerde -de/-da ekini yanlış yazan birisini raporlamıştım, raporum kabul olmamıştı mesela, bildiğiniz adama acıyıp ceza vermediler 😃 Bu arada yapılan hata bağlaç olan -de/-da değil, ek olan -de/-da idi.

Adama yüklenmeyin, 10 IQ falan demek hiç doğru değil. Kavga etmeye gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı