Berlin'de, yüzlerce göçmenin halka açık havuzdaki kavgası ülkeyi karıştırdı

Machiavellii

Centipat
Almanya'nın başkenti Berlin'de pazar günü yaşanan bir olay ülkenin gündemine oturdu.

Halka açık olan Steglitz yüzme havuzunda çıkan ve 100'den fazla göçmenin dahil olduğu kavgaya halk tepki gösterdi.

Anlaşılan Avrupa da ve Türkiye de milliyetçilik tavan yapmaya başlayacak bunlar yüzünden. Medeniyet görmemiş orta doğu insanlarından kimse memnun değil ama Almanlara müstahak bize ne çektiriyorlarsa aynısı başlarına gelmeye başladı. Bu varlıklar nereye giderlerse orayı mahvediyorlar beyin ölümü gerçeklemiş ab umarım kendini toparlar Britanya boşuna brexit yapmadı güzel öngörüş adamlar insanlarını ve kültürlerini muhafaza etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Birçok kişi Almanya'da göçmenlerin çokluğundan dert yanarken, “kendi ülkemizde yabancı gibi hisseder olduk.” yorumunda bulundu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim anlamadığım konu, Almanya bu kadar sığırı nasıl ve neden ülkesine aldı? İnternetten baktığımda Suriyeli olduklarının yazdığını gördüm, bence sadece Suriyeli olması bile direkt olarak sınırda vurma sebebi. Bu pislikler gittikleri her yeri kendi rezalet ülkelerine çevirmeye çalışıyorlar.

Benim anlamadığım konu, Almanya bu kadar sığırı nasıl ve neden ülkesine aldı? İnternetten baktığımda Suriyeli olduklarının yazdığını gördüm, bence sadece Suriyeli olması bile direkt olarak sınırda vurma sebebi. Bu pislikler gittikleri her yeri kendi rezalet ülkelerine çevirmeye çalışıyorlar.
Bu kansızlara ne hak verildiyse iptal edip sınır dışı edeceksin, ellerine de ver 500 dolar para, varlıkları kaybolsun.

Demek ki neymiş mülteciler sıkıntıymış. Biz mülteci istemiyoruz deyince ırkçı oluyoruz, kendi ülkesine faydası olmayan adamın elin ülkesine ne faydası olacak. Almanya'da bizdeki kadar mülteci olsa adamlar kafayı yer.

Geri
Yukarı