Halkbank Bireysel Kredi Nasıl Ödenir?

neolsunismim

Kilopat
Daha fazla  
Halkbank'tan bireysel kredi kullandık fakat ödememiz için IBAN vs. bilgileri vermediler. ATM'den kartsız işlemle ödemeyi denedik olmadı. Müşteri temsilcisini aradık fakat 30 dakikadan fazla bekledim ve otomatik olarak telefonun kendisi kapandı. Salgın nedeniyle şubeye gitmek istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Ödemeniz gereken tutarı halkbankası hesabınıza yatırın. Oradan otomatik çeker.

Mecbur müşteri hizmetlerini arayacaksınız. Yeni kullandınız galiba krediyi. Kartınızda yok ise kartsız işlemde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden IBAN bilginizi istemeniz lazım.

Mecbur müşteri hizmetlerini arayacaksınız. Yeni kullandınız galiba krediyi. Kartınızda yok ise kartsız işlemde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden IBAN bilginizi istemeniz lazım.
Keşke ulaşabilsek, 30 dakikadan fazla bekledim ama olmadı.
Şubeye gitmeniz lazım.
Evet, bu son çözüm. Ama gitmemek daha iyi bu zamanda.

Halkbank'da sıkıntı var zaten. Müşteri hizmetlerini aramıştım geçenlerde çok bekledim ancak sonuç alabildim. Deneyin isterseniz ama zor olur. Bütün önlemlerinizi alıp şubeye gidin bence.

Krediye başvururken vermiş olduğunuz mail adresine kredi sözleşmenizi göndermiş olmaları gerekir. Kontrol edin orada kredi hesap numarası yazar. O numara ile kartsız işlemlerden ödeyebilirsiniz.

Geri
Yukarı