halmacpi.dll mavi ekran hatası

Demek istediğini anladım. Yani öyle açınca karşıma ''Eset'i sil düzelir'' diye bir yazı çıkmayacak. Satırlarca kod, anlamını bilmediğim tonla ifade çıkacak. Bir yerden başlamak gerek, en azından dosyayı açıp, o tonla ifadeyi görmek istiyorum.

Soruyu birde şöyle sorayım. İçini açtıktan sonra oradaki verilerin bize ne anlattığını değil, içini nasıl açtığımızı söyleyebilir misin ?

Yani öyle açınca karşıma ''Eset'i sil düzelir'' diye bir yazı çıkmayacak. Satırlarca kod, anlamını bilmediğim tonla ifade çıkacak.
Aynen öyle.
içini nasıl açtığımızı söyleyebilir misin ?
Sosyalde zaten nasıl açıldığını çoğu kişi biliyor. Ancak bunu açıp bize resim gönderenler olduğu için, çok bilmişlik yapıp kendi bildiğinin doğru olduğunu ve bizim birşey bilmediğimizi ifade edenler oluyor. Bu yüzden bilmeyen kişilere bu gibi konularda yardım etmiyoruz. Ancak yine de bu tür davranışlarda bulunulmayacaksa yazayım.
Bluescreenviewer, osronline ve Microsoft'un Win Debugging tools ile açılabiliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı