Halo Master Chief Collection alınır mı?

24 liraya 6 oyun. Tanesi 4 liraya geliyor düz hesaptan. Bence alınır. Zaten ilk iki oyun grafik anlamda yenilendi. İlk oyun o kadar da iyi olmasa da ikinci oyunun grafiklerini ben bayağı beğendim. Hele ara sahneler çok güzel gözüküyor.

Oyun biraz düz gelebilir. Karakter geliştirme falan yok oyunda çünkü. Dümdüz ateş ediyorsunuz genelde. Hele ilk oyunda. Diğer oyunlarda yine çeşitlilik var.

Ben kesinlikle öneririm.

24 liraya 6 oyun. Tanesi 4 liraya geliyor düz hesaptan. Bence alınır. Zaten ilk iki oyun grafik anlamda yenilendi. İlk oyun o kadar da iyi olmasa da ikinci oyunun grafiklerini ben bayağı beğendim. Hele ara sahneler çok güzel gözüküyor.

Oyun biraz düz gelebilir. Karakter geliştirme falan yok oyunda çünkü. Dümdüz ateş ediyorsunuz genelde. Hele ilk oyunda. Diğer oyunlarda yine çeşitlilik var.

Ben kesinlikle öneririm.
Peki hocam diğer oyunlar nasıl üçten sonraki oyunlar?

Peki hocam diğer oyunlar nasıl üçten sonraki oyunlar?
Reach 1'den öncesinde geçiyor. Master Chief olarak oynamıyor da başka bir Spartan olarak oynuyorsunuz. Ben beğenmiştim, yeni zırh mekanikleri falan var.

Halo 3:ODST ise Halo 2 ile aynı zamanda geçiyor. Bir Spartan olarak değil de ODST askeri olarak oynuyorsunuz. Tabii bir Spartan değil de ODST olarak oynarken oyun az da olsa değişiyor. Daha zayıfsınız. Bu benim için pek güzel bir oyun değildi açıkçası. Adından da anlaşılacağı üzere 3 ama daha güçsüzsünüz. Ama kısa bir oyun. Tek günde bitirmiştim ben.

Halo 4 ise apayrı bir şey. 3'ten sonrayı anlatıyor ama düşmanların falan değişmesi, silahların değişmesi bana pek Halo oynadığımı hissettirmemişti. Tabii yapımcı stüdyonun Bungee'den 343'e geçmesinin de etkisi var. Ama oynanır bence kötü değil. Güzel hatta.

Hikaye sırası olarak: Reach, CE(1), 2, 3:ODST, 3, 4.

Çıkış sırası olarak: CE(1), 2, 3, 3:ODST, Reach, 4.

Yeni konular

Geri
Yukarı