Hamachi'de Ağ Adaptörüyle Bağlantı Kurulamadı Eşe VPN Üzerinden Erişilemez Hatası

enes1391

Kilopat
Daha fazla  
Dün arkadaşımın Minecraft serverına katılmak için Hamachi kurdum fakat bağlanamadım. Hamachi'den baktığımda adının yanında sarı ünlem işareti vardı ve VPN durumu hatalı görünüyordu. Ayrıntılara baktığımda ''ağ adaptörüyle bağlantı kurulamadı. Eşe VPN üzerinden erişilemez'' hatası aldım. Biraz araştırdım ve Hamcahi'nin yeniden yüklenmesi, modemi resetleme gibi bazı çözümler buldum fakat hiçbiri işe yaramadı. Nasıl çözebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baktığımda yetkiliydi, yetkiyi kaldırıp yeniden verdim. Hala sorun devam ediyor. Şöyle bir durum var: Ağ bağlantılarında Hamachi'nin görünmesi gerekirken yok.

Hayır değil. Nasıl kurabilirim ?

Arkadaşlar 2 haftadır yoktum yeni geldim. Sorun hala devam etmekte. Önerilere açığım

Hatırlayamıyorum şu an. Tekrar kurmayı deneyeyim.

Tekrar kurdum. Sorun devam etmekle beraber ağ adaptörü kurulsun mu diye sormadı.

Konu güncel.

Konu güncel.

recep abi ben tüm yerlerde yazdığı gibi aygıt yöneticisinden ekledim , silip yükledim,çok uğraştım ama düzelmiyor bir de bana ağ adaptörü kurulsun mu diye sorulmadı

recep abi bir de bende hamachi virtual adapter olarak kurarken dijital olarak imzalanmadı diyo

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı