Hamam böceği sorunu

cuve

Hectopat
18 yaşımdayım 13-14 yaşıma kadar kapıcı dairesinde böceklerin içinde kaldım bazen ayakkabımı giyerken ayakkabının içinde bazen de yatağın kenarında çıktı. 2 kez lağım faresi 1 kez de akrep çıktı. Çok büyük travmalar yaşadım sokakta böcek görsem her yerim kaşınmaya başlıyor. Şimdi 3+1 214m2 5.katta bir evde yaşıyorum evin yarısı içerde yarısı da teras. Koskocaman teras var 2 tane gideri (suların aktığı kısım) var. 1.katta ki komşum taşınıyormuş bizi çağırdı sizin dolap ihtiyacınız vardı alın bunu sökün götürün dedi. Biz sökerken içinde hiçbir şey yoktu tertemiz dolaptı. 5 kat yukarı taşırken de bir şey yoktu. 1 gün evin bir kısmında dolabın parçalarını beklettik babamın takması gerekiyordu bugün kurduktan sonra salonda hamam böceği gördüm. En son 5 yaşındayken bisikletten düşünce ağlayan ben o günden sonra ilk kez 18 yaşımda ağladım şimdi her yerim kaşınıyor her yeri çamaşır suyu ile fısfısladım kenarlara köşelere ne kadar yer varsa sıktım. Bunu yazarken bile sırtım ve ayağım kaşınıyor. Uykum var yatağa yatamıyorum yatsamda geri kalkıyorum kafayı yemek, çıldırmak üzereyim. Lütfen bir şeyler önerin en iyi hangi ilaçtır parası neyse yarın alayım evi boşaltayım sıkayım her tarafa lütfen bir çözüm önerisi sunun bana.

Hocam Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Nasıl kullanabiliriz peki her yere sıkmamız lazım mı?
Bu gerçekten ciddi bir fobi. Ben de sizin gibi sadece hamamböceği özelinde konuşmak gerekirse kaçacak yer arıyorum. Lanet olası pislikler psikolojimi bozuyor. Şükür evimde böyle bir derdim yok ama ilacı kullandıktan sonraki tecrübelerinizi yine de yazmanızı rica ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı