Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulunur?

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Gece uyanıyorum az evde dolaşıyorum mutfağa bir giriyorum mutfak mülteci kambı gibi her yer hamam böceği dolu. Milletin evindeki insan görünce kaçar bizimkiler beni kovuyor! Sizce bunlardan nasıl kurtulurum? Yardım ederseniz sevinirim. Kış gelince sabahları da etrafa çıkıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
images-1.jpeg

Şaka bir yana ilaçlama yapan kişiler var. Olmazsa Raid ile halletmeyi deneyin.

İlaçlamadan başka şansınız yok gibi duruyor. O kadar fazlaysa Raid falan da yemez onlara. Ancak size kafa yapar.

Raid tablet koyacaksın. Sadece sizin evde varsa bir kutu tabletle kökü kuruyor ama apartmanda varsa koyduğun tabletleri altı ayda bir değiştireceksin. Çünkü sen evindeki bütün hamam böceklerini öldürsen de aydınlıktan, dış kapı aralığından falan yenileri giriyor.

Tütün zehri 👍

Ama sen de zehirlenebilirsin kullanımını iyi öğren. Tesiri çoktur, ilaçlama ardından bir müddet o bölge kullanılamaz. İnsan ve haşere dahil hiçbir canlı varlık tütün zehrinin uygulandığı bölgeye giremez.

Tablet en iyisi. Tutun zehiri falan cozum olmaz. Sonucta o bolgeyi sen de kullanacaksin. Senin girebildigin yerde 150 milyon yildir varolan hamambocekleri cennet misali yasar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı