Hamburger vs Pizza

Hamburger ama öyle burger King/mcdonalds hamburgeri değil. Bizim evin orada ohannes burger var çok güzel yapıyorlar hamburgeri sanırım dışarıda yediğim en iyi hamburger onların.

Eve yakın yine çok güzel bir pizzacı var kaliteli epey ama hamburgeri tercih ediyorum kişisel olarak.

Hocam ikisinide seçme hakkımız varmı?

3 sene önce böyle bir konu açılmış ve çoğunluk pizza demiş, ben çoğunluk hamburger der sanıyordum ama pizza denmiş şaşırdım. 3 sene sonra Sosyal'in fikri değişmiş mi onu merak ediyorum :)
Sizce hamburger mi pizza mı? Bence hamburger. Ama laf atışı olmasın herkesin zevki kendinedir!

Not: Dürüm, lahmacun vb. yemekler yazmazsanız sevinirim zaten onları hepimiz olarak daha çok seviyoruzdur :D Burada hamburger mi pizza mı onu tartışalım :)
Keşe anket açılabilseydi.
Yapıldığı yere göre değişir fakat Hamburger diyelim.

3 sene önce böyle bir konu açılmış ve çoğunluk pizza demiş, ben çoğunluk hamburger der sanıyordum ama pizza denmiş şaşırdım. 3 sene sonra Sosyal'in fikri değişmiş mi onu merak ediyorum :)
Sizce hamburger mi pizza mı? Bence hamburger. Ama laf atışı olmasın herkesin zevki kendinedir!

Not: Dürüm, lahmacun vb. yemekler yazmazsanız sevinirim zaten onları hepimiz olarak daha çok seviyoruzdur :D Burada hamburger mi pizza mı onu tartışalım :)
Keşe anket açılabilseydi.
İkisi de iğrenç. İkisinden de midem bulanıyor. En güzel yemekler her zaman ev yemekleridir. Hem sağlıklı hem lezzetli.

Yeni konular

Geri
Yukarı