Hamburger vs Pizza

hellomister

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
3 sene önce böyle bir konu açılmış ve çoğunluk pizza demiş, ben çoğunluk hamburger der sanıyordum ama pizza denmiş şaşırdım. 3 sene sonra Sosyal'in fikri değişmiş mi onu merak ediyorum :)
Sizce hamburger mi pizza mı? Bence hamburger. Ama laf atışı olmasın herkesin zevki kendinedir!

Not: Dürüm, lahmacun vb. yemekler yazmazsanız sevinirim zaten onları hepimiz olarak daha çok seviyoruzdur :D Burada hamburger mi pizza mı onu tartışalım :)
Keşe anket açılabilseydi.

3 sene önce böyle bir konu açılmış ve çoğunluk pizza demiş, ben çoğunluk hamburger der sanıyordum ama pizza denmiş şaşırdım. 3 sene sonra Sosyal'in fikri değişmiş mi onu merak ediyorum :)
Sizce hamburger mi pizza mı? Bence hamburger. Ama laf atışı olmasın herkesin zevki kendinedir!

Not: Dürüm, lahmacun vb. yemekler yazmazsanız sevinirim zaten onları hepimiz olarak daha çok seviyoruzdur :D Burada hamburger mi pizza mı onu tartışalım :)
Hamburger!

sizce hamburger mi pizza mı? Bence hamburger. ama laf atışı olmasın herkesin zevki kendinedir!

Not: Dürüm, lahmacun vb. yemekler yazmazsanız sevinirim zaten onları hepimiz olarak daha çok seviyoruzdur :D burada hamburger mi pizza mı onu tartışalım :)

Hamburger ne bileyim ya, sevmem fazla. Pİzza daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı