Hands Free Bluetooth kulaklık

Daha fazla  
Merhaba. Dün Bluetooth kulaklık ve USB dongle aldım. Bunları bilgisayara taktım ve sonrasında ses gelmedi. Ses gelmemesinin nedenini buldum ve ses yöneticisine girip kayıt kısmından mikrofonu kapayınca ses geldi ama bu sefer mikrofondan ses gelmedi. Bunu nasıl çözebilirim? Hem mikrofon hem kulaklığı çalıştırmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlığı moderatör düzenlemiş sanırım. 😁

Başlıkta da yazan hands Free modunu aktif ederseniz ses kalitesi bozulur ama mikrofonu da kullanabilirsiniz.

Hands Free'yi aktif edince herhangi bir ses eyleminde mesela Discord'da ses kanalına girmek ya da ses ayarlarına girince Bluetooth kulaklık kopuyor.

Başlığı moderatör düzenlemiş sanırım. 😁

Başlıkta da yazan hands Free modunu aktif ederseniz ses kalitesi bozulur ama mikrofonu da kullanabilirsiniz.

Aynı sorun bende de mevcut acaba hands Free aktif etmeden mikrofonu kulaklıkdan kullanma şansımız var mı çünkü dediğiniz gibi hands Free aktif olunca mikrofon kullanılıyor ama ses kalitesi anlaşılmayacak düzeyde bozuluyor. Bu sorunun çözümünü bulamadım henüz.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de mevcut acaba hands Free aktif etmeden mikrofonu kulaklıkdan kullanma şansımız var mı çünkü dediğiniz gibi hands Free aktif olunca mikrofon kullanılıyor ama ses kalitesi anlaşılmayacak düzeyde bozuluyor. Bu sorunun çözümünü bulamadım henüz.
Sorunun çözümü yok maalesef.

Laptop kullanıcısı olsaydınız cihazın kendi mikrofonunu kullanabilirdiniz. Bunun için bir çözüm yazmıştım ama siz mikrofonu da etkinleştirmek istediğinizden dolayı yazıyı düzenledim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı