Hangi 1850RP Yasuo skini güzel?

Yer
Kastamonu
Arkadaşlar selam 1950 RP var ve gecenin kılıcı, hakikat ejderi ve rüya ejderi arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım.
Benim gönlüm hakikat ejderinden yana. Efektleri çok hoşuma gidiyor. Gecenin kılıcınında ulti efekt sesi çok güzel. Rüya ejderinin kostüm tasarımı çok iyi fakat " oriyegeton" lafını duyamadım ultide ve ulti sesi boğuk geliyor.

Gecenin kılıcı "yaşıyorrr".

Hakikat ejderi dün sandıktan çıktı bana açtım. Bence görünümü kostümsüz Yasuo gibi biraz. Çok anımsatıyor. Gecenin kılıcı ise bambaşka bir şey.

Gecenin kılıcı "yaşıyorrr".

Hakikat ejderi dün sandıktan çıktı bana açtım. Bence görünümü kostümsüz Yasuo gibi biraz. Çok anımsatıyor. Gecenin kılıcı ise bambaşka bir şey.

Hocam kostüm tanıtım videosunda şöyle bir yorum gördüm / gecenin kılıcı.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    23,4 KB · Görüntüleme: 50
Kostümü şampiyon üstüne yapmamışlar ki. Yeni şampiyonu kostüm yapmışlar da ondan iyi. Bir de bu kostüm 1850 RP'den çok daha pahalı olmalı. En pahalı hangisi ise o olmalıydı bence.

Hocam Yasuo oynamaktan aşırı zorlanıyorum. Bu yüzden mainim olan Lee Sin storm Dragon paketini aldım gece kılıcını iade edip. Bazıları asalaklık yaptın diyecektir fakat dünyanın en güzel kostümüde olsa karakteri oynayamayınca olmuyor maalesef.

Geri
Yukarı