Hangi 2K monitör alınmalı?

Öncelikle merhabalar değerli Technopat üyeleri, bugün elimde olan LG Ultragear 24 GN 650B monitörümü satmayı düşünüyorum ve yarın büyük ihtimalle birisine satacağım. 5600 işlemci, 6800 XT ekran kartı için 2k monitör daha mantıklı olacaktır diye düşündüğüm için 2k monitör araştırması yaptım. Genellikle FPS oyunları oynarım.
Şu monitörü uzun zamandır biliyordum lâkin İtopya'ya güvenemiyorum iade ve değişim konusunda.
Ayrıca diğer bbulduklarım:
-1.monitör
2.monitör
3.monitör

Bütçem 6, maksimum 7k . Sizin de önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum.
@Emma Stone hocam sizin de önerinizi bekliyorum müsaitseniz. Teşekkürler herkese şimdiden. :)
27GL83A kullanıyorum. Çok memnunum. Ölü piksel ghosting testine bakıp sıkıntısı yoksa alınabilir. Dell ve Gigabyte olan da çok iyi. Burda iş tamamen maddi ve senin kullanımına kalıyor.

27GL83A kullanıyorum. Çok memnunum. Ölü piksel ghosting testine bakıp sıkıntısı yoksa alınabilir. Dell ve Gigabyte olan da çok iyi. Burda iş tamamen maddi ve senin kullanımına kalıyor.
Hocam LG kalitesini biliyorum zaten şuan kullandığım monitör 27GL83A'nın 1080p hâli . Onun dışında tasarımı vs aynı. Bu yüzden LG'ye güveniyorum ayrıca Amazon'da satışı var , bu da bir artı. Ama çok arada kaldım, neyse rastgele ikisinden biri alsam bile üzeceğini düşünmüyorum o yüzden hangisi yarın stokta varsa onu alacağım büyük ihtimalle. Teşekkürler cevabınız için.

Şahsen o bütçede ya 27GL83A ya da S2721DGFA alırdım. Öncelikli tercihim S2721DGFA olurdu ama.
Hocam çok arada kaldım , bir tarafım Dell'e gidiyor. İtopya'da test yapabileceğimi ve aksi bir durumda oradaki arkadaşların değişim yapabileceklerini söylediler. Bu durumda Dell alacağım sanırım. İkisi de güzel monitör ama Dell'in özellikleri bir tık daha iyi gibi geldi bana. Teşekkürler cevabınız ve yardımlarınız için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı