Hangi AC Oyunu en iyisi?

SwonKy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN 5 5600X / ASUS TUF GAMING B550M-PLUS 4600MHz(OC) / ASUS TUF GAMING GeForce RTX 3070 V2 OC 8GB /GSKILL 16GB Ripjaws V 3600MHz CL18 DDR4 / SAMSUNG 500GB 980 NVMe M.2 SSD / Thermaltake Commander G33 ARGB Tempered Glass 750W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa
Sizce en iyi AC oyunu hangisi? Hangisini kesinlikle oynamalıyım hangisini oynamasam da olur?

Brotherhood hikaye olarak iyiydi. Odyssey'de oynanış ve hikaye anlamında diğerlerinin biraz daha üstünde. Valhalla güzel ama ortalama bi oyun. Oynanışı odyssey'le aynı, hikaye vikingler ve mid bi hikayesi var.

Ne istediğine bağlı olarak değişebilecek bir soru.

eğer grafiği iyi olsun dünyası geniş olsun manzaralara doyayım bam güm gireyim diyorsan Valhalla'yı öneririm.

eğer hikaye,çeşitlilik,oynanış ve Antik Yunan'a da ilgi duyuyorsan Odyssey.

bence Odyssey'i oynadıktan sonra Origins'e pek gerek kalmıyor ama diyorsan şöyle bir Mısır'a da göz atayım ona da bir bakabilirsin.

Bence AC Black Flag oynayabilirsin fakat AC Rogue'u oynamana gerek yok. AC Rogue daha çok Black Flag üstüne baharat atılmış gibiydi. Son üç oyunu içerisinden birini seçecek olsaydım da AC Valhalla'yı seçerdim zira AC Odyssey'in haritası ne kadar dolu ve canlı olsa da Valhalla'nın oynanışındaki tempo, DLC'leri (Dawn of the Ragnarok harika) ve hikayesi bana göre Odyssey'e göre daha oturaklı.

Oynadığım tek oyun Origins. Pek beğenmedim. Odyssey veya Vallhalla başlayacağım. Aralarında hikaye harici çok fark var mı?

Geri
Yukarı