Hangi Acer Nitro 5 alınmalı?

Oyun için almayacaksınız yukarıdakilein hiçbirini önermem. Hatta almayın derim.
Aşağıda ki laptop ufak tefek oyunlarla vakit öldürmek için düşük FPS de oynamanıza da yeter.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam elimde zaten 5700U'lu bir adet laptop var fakat okul ve ev arası uzak olduğu için artı olarak da servis her zaman gelmediği için diğer dersi beklerken insan sıkılıyor. O vakitte kütüphane veya sınıfta biraz oyun oynayasım geliyor kafa dağıtmak için.

Hocam elimde zaten 5700U'lu bir adet laptop var fakat okul ve ev arası uzak olduğu için artı olarak da servis her zaman gelmediği için diğer dersi beklerken insan sıkılıyor. O vakitte kütüphane veya sınıfta biraz oyun oynayasım geliyor kafa dağıtmak için.
??? Ne sorduğunu anlamadım mı acaba?
Sınıflandırma istemiştin.
Oyun için alacaksan sınıflandırmaya gerek yok.
Her oyun laptopu tüm windows programlarını zaten çalıştırır.

Ne sorduğunu anlamadım mı acaba?
Sınıflandırma istemiştin.
Oyun için alacaksan sınıflandırmaya gerek yok.
Her oyun laptopu tüm Windows programlarını zaten çalıştırır.

Yani demeye çalıştığım şey oyun için Intel mi AMD mi ve Visual Studio gibi arkada bir sürü uygulama açıldığı zaman AMD mi Intel mi olarak sormuştum hatta sormaya çalışmışım denebilir.

Yani demeye çalıştığım şey oyun için Intel mi AMD mi ve Visual Studio gibi arkada bir sürü uygulama açıldığı zaman AMD mi Intel mi olarak sormuştum hatta sormaya çalışmışım denebilir.
Her ikisi de size fazla fazla yeter. Bu konuda zerre tereddüt etmenize gerek yok.
Masaüstü olsa AMD önerirdim. Çünkü intel gibi zırt-pırt soket değiştirmiyor.
Bence laptopta intel/amd hiç farketmez.

Her ikisi de size fazla fazla yeter. Bu konuda zerre tereddüt etmenize gerek yok.
Masaüstü olsa AMD önerirdim. Çünkü Intel gibi zırt-pırt soket değiştirmiyor.
Bence laptopta intel/amd hiç fark etmez.

Teşekkür ederim iyi akşamlar.

Masaüstü olsa AMD önerirdim. Çünkü Intel gibi zırt-pırt soket değiştirmiyor.
Bence laptopta intel/amd hiç fark etmez.

@655432 hocam gitmeden evvel bir de şuna cevap verir misiniz? Amazon.com.tr
Bu RAM'i almayı düşünüyorum, laptop RAM'lerinden anlamıyorum da SO-DIMM olması yeterli mi uyumlu olması için.

Teşekkür ederim iyi akşamlar.

@655432 hocam gitmeden evvel bir de şuna cevap verir misiniz? Amazon.com.tr
Bu RAM'i almayı düşünüyorum, laptop RAM'lerinden anlamıyorum da SO-DIMM olması yeterli mi uyumlu olması için.
Değil. CL değerleri, frekans değeri, watt uyumlu olmalı.
Yukarıdakini alamazsınız.
Uyumlu RAM i almak için ilk RAM bilgilerini bilmelisiniz ve sormak için de RAM bilgilerini vermelisiniz.

Eğer Acer için sorduysanız.
Acer Nitro söz konusu olduğunda genellikle uyumlu ramlar aynıdır. Technopatta eski konuları aratarak bulabilirsiniz. Benimde paylaştığım konular var.

Geri
Yukarı