Hangi Acer Nitro 5 laptop alınmalı?

turuncc

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese selam, 30k bandında Gaming arayışım mevcut. 2 model şu an kafamda olan:
1- Acer Nitro 5 4050'li modeli: https://www.acer.com/tr-tr/laptops/nitro/nitro-5/pdp/NH.QLZEY.009
140W i5-12450
2- Acer Nitro v 15 4050'li modeli: Nitro V 15 - ANV15-51-51J6 Teknik Özellikler | | Acer Türkiye
60W i5-13420

Yeni kasalı olup bir üst işlemci mi yoksa eski kasa 140w'luk olanı mı tercih etmeli?
Kullanıcı yorumlarını okudum birçoğu ısınmadan ve servisten dolayı şikayette bulunmuş. Bilgili arkadaşların yardımını rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
30k bütçe için bu modellerin hiçbiri iyi değil gibi geldi bana. İkisinde 8GB RAM var. Yanlış hatırlamıyorsam da Nitro modellerinin işlemcileri 25W'a sınırlı CPU+GPU kullanan işlemlerde.

Herkese selam, 30k bandında Gaming arayışım mevcut. 2 model şu an kafamda olan:
1- Acer Nitro 5 4050'li modeli: https://www.acer.com/tr-tr/laptops/nitro/nitro-5/pdp/NH.QLZEY.009
140W i5-12450
2- Acer Nitro v 15 4050'li modeli: Nitro V 15 - ANV15-51-51J6 Teknik Özellikler | | Acer Türkiye
60W i5-13420

Yeni kasalı olup bir üst işlemci mi yoksa eski kasa 140W'luk olanı mı tercih etmeli?
Kullanıcı yorumlarını okudum birçoğu ısınmadan ve servisten dolayı şikayette bulunmuş. Bilgili arkadaşların yardımını rica ederim.

İkisi arasından 140W olanı tercih ederdim Gaming için işlemciden daha önemli ekran kartı watt değeri.
Başka bir laptop alma şansınız var ise de tercihim bu olurdu: Amazon.com.tr

30k bütçe için bu modellerin hiçbiri iyi değil gibi geldi bana. İkisinde 8 GB RAM var. Yanlış hatırlamıyorsam da Nitro modellerinin işlemcileri 25W'a sınırlı CPU+GPU kullanan işlemlerde.

Bu tarz bir yorum yapip Monster onermeniz komik olmus bence. Arkadasa ben cevap vereyim ben de ayni ikilemdeydim 1. modeli tercih ettim Amazon'un vadesiz 6 taksit ve 1 TB hafizadan tercih ettim ve 8 GB daha RAM aldim kullanıyorum sorularinizi alabilirim.

Bu tarz bir yorum yapip Monster onermeniz komik olmus bence. Arkadasa ben cevap vereyim ben de ayni ikilemdeydim 1. modeli tercih ettim Amazon'un vadesiz 6 taksit ve 1 TB hafizadan tercih ettim ve 8 GB daha RAM aldim kullanıyorum sorularinizi alabilirim.
Monster önermemdeki sıkıntı nedir?

Bu modeli tercih edin;

30k bütçe için bu modellerin hiçbiri iyi değil gibi geldi bana. İkisinde 8GB RAM var. Yanlış hatırlamıyorsam da Nitro modellerinin işlemcileri 25W'a sınırlı CPU+GPU kullanan işlemlerde.

hocam monster düşünmüyorum 27-28 bandının üstüne çıkmakta istemiyorum. victus modellerinede baktım yine olumsuz cok yorum vardı arada kaldım

ben de aynı düşüncedeyim ram yükseltip kullanıcam zaten ama kullanıcı yorumları önemli. ısınma sorunundan cok muzdaripler bir çok kişide farklı yorumlarda bulunmuş sizin durumunuz nedir? memnun musunuz?

Lenovo nun LOQ serisi konusunda bilgisi olan var mı ? 28 bandında 4050 li modeli mevcut. onuda düşünebilirim

Hocam Monster düşünmüyorum 27-28 bandının üstüne çıkmakta istemiyorum. Victus modellerinede baktım yine olumsuz cok yorum vardı arada kaldım.

Ben de aynı düşüncedeyim RAM yükseltip kullanacağım zaten ama kullanıcı yorumları önemli. Isınma sorunundan cok muzdaripler birçok kişide farklı yorumlarda bulunmuş sizin durumunuz nedir? Memnun musunuz?

Lenovo'nun LOQ serisi konusunda bilgisi olan var mı? 28 bandında 4050'li modeli mevcut. Onu da düşünebilirim.

Sıcaklıktan sadece EA oyunlarinda sikayetciyim. Onun disinda oyundan oyuna 60-80 derece arasi gidip geliyor. Kalan performansindan ose cok memnunum merak ettiginiz oyun varsa oynadiysam FPS hakkinda yorum yaparim.

Sıcaklıktan sadece EA oyunlarinda sikayetciyim. Onun disinda oyundan oyuna 60-80 derece arasi gidip geliyor. Kalan performansindan ose cok memnunum merak ettiginiz oyun varsa oynadiysam FPS hakkinda yorum yaparim.
lenovonun loq serisine baktım ordada yine 28 bandında bi cihazı var. aralarında kaldım bugün yarın birini alıcam. rdr2 de kaç fps alıyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı