Hangi AirPods almalıyım?

Spocky17

Hectopat
Daha fazla  
Buna benzer konular açılmış fakat ben aradığım cevabı tam olarak bulamadım Apple ekosistemim var tek eksik AirPods bu yüzden almayı düşünüyorum. Fakat hangisini alsam kararsız kaldım bütçem hepsine yetiyor. AirPods Pro'yu bir tanıdığımızda test etme imkanım oldu kulağımda duruyor sıkıntı yok bu yüzden daha çok Pro almayı düşünüyorum ama 2. nesil mi 1. nesil mi fiyat farkını vermeye değer mi? Özellikleri açısından falan... Ve 3. nesil hakkında ne düşünüyorsunuz?

Silikonlu kulaklıklar kulağıma oturmuyor, şu anda AirPods gen 2 kullanıyorum. Alacak olsam 3. nesil olanı alırım. Bence en önemlisi rahat olması çoğunun ses kalitesi zaten iyi.

Pro 2. nesil kullanıyorum 7-8 aydır. Bir sorun yaşamadım, tavsiye ederim.
Toplu taşıma kullanıyorsan gürültü engelleme özelliği hayat kaliteni yükseltecektir.

Buna benzer konular açılmış fakat ben aradığım cevabı tam olarak bulamadım Apple ekosistemim var tek eksik AirPods bu yüzden almayı düşünüyorum. Fakat hangisini alsam kararsız kaldım bütçem hepsine yetiyor. AirPods Pro'yu bir tanıdığımızda test etme imkanım oldu kulağımda duruyor sıkıntı yok bu yüzden daha çok Pro almayı düşünüyorum ama 2. nesil mi 1. nesil mi fiyat farkını vermeye değer mi? Özellikleri açısından falan... Ve 3. nesil hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ekosistem derken ganci cihazlara sahipsiniz sayar mısınız?
AirPods Pro 2. nesil kullanıyorum öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı