Hangi akıllı saat?

Daha fazla  
Şu günlerde akıllı saat almayı düşünüyorum. Ancak biraz düşünceliyim çünkü aldıkları paraya karşılık verdikleri hizmet yeterli mi, değil mi ? Yeterliyse neden ve önereceğiniz akıllı saat, yeterli değil ise neden yeterli değil? Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben uzun bir süredir bu konu hakkında araştırmalar yapıyorum ve daha 2 gün önce gear 2 almaya karar verdim. Ayrıca 50 tl civarında ucuzladı eğer kameraya ihtiyaç duymuyorum dersende gear S i öneririm :)

Ben pebble aldım kendi sitesinden. Bakalım inşallah memnun kalırım bu hafta içi gelir heralde.

Gear kullanıyorum şöyle diyim sana eğerki kamera ve konuşma yapmam dersen ki benim saatimde var ama çok nadir kulllanıyorum hatta merak eden biri olunca göstermek için kullanıyorum burdaki amaç bildirimleri okumaktır bu amaçla yapılmıştır tabi satış taktiği bir sürü özellik eklenmiştir emin ol çoğunu kullanmıcaksın zaten Gear şuan için iyi tizen kullandığından beri kullanm süresi 3 gün oluyor bazen 4 gün olur ama estetik durmuyo oyüzden sana Gear 2 öneririm çok güzel bi saat ve şık duruyor birde Sony android wear güncellemesi olan Smartwatch 2 modelini öneririm 3 çıktı fakat 2 den bi farkı yok alıcaksan Gear 2 veya Smartwatch 2 al bana sorarsan 300 lira fazla verip Gear 2 alırım biri sordumu kamera var nabzını ölçüyo Tv yi klimayı kontrol edebiliyon konuşabiliryon sms cevap verebiliyon derim almışken tam bişey alın

Şarj olayı seni bezdirir ben aldım pişman oldum. Koluma takıcam hergün şarj yapıcam telefonum yetmiyormuş gibi. Tutulmadıda zaten kimsenin kolunda görmüyorum kendimi tuhaf hissediyorum. Hevesini kırmak gibi olmasın ama almak için alma genede takdir senin.

Şarj olayı seni bezdirir ben aldım pişman oldum. Koluma takıcam hergün şarj yapıcam telefonum yetmiyormuş gibi. Tutulmadıda zaten kimsenin kolunda görmüyorum kendimi tuhaf hissediyorum. Hevesini kırmak gibi olmasın ama almak için alma genede takdir senin.

Hocam hangi saati kullandınız ve nezaman kullandınız acaba şarj problemleri biraz çözüldü ama kimsede yok ve tutulmadı gittikçede pahalı oluyor fakat Türkiye için tutulmadı :) üniversitedeyim müfettiş gagget geldi diyolar aaa robocop hoşgeldin filan sırd gear saatim var diye herneyse Gear şarjı 3-4 gün Smartwatch 2 şarjı 5 gün Note 3 telefonumun şarjı 1 gün ortalama 3 günde bi takıyorum akıllı saatimi bence kimse ilgilendirmez çok çok kullanışlı bikere alışınca

Yeni konular

Geri
Yukarı