Hangi Android işletim sistemi kurulmalı?

ramp

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben Android işletim sistemi kuracağım ama bazıları i harfi yerine virgül yazıyor, ö harfi yerine başka noktalama işareti yazıyor. Çoğu da fareyi çok kaydırıyor. Hangi Android işletim sistemini kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynamayacaksan Chrome OS kurabilirsin oyun oynayacaksan primeos kurabilirsin.
ChromeOS bir Android sürümü değil. Sadece çoğu Android uygulamasına destek veren bir işletim sistemi.

Bahsettiğiniz sorun klavyeyi Türkçe'ye alınca düzelir. Phoenix OS veya Prime OS kullanabilirsin.

ChromeOS bir Android sürümü değil. Sadece çoğu Android uygulamasına destek veren bir işletim sistemi.

Ama Android'e benzerliği var ve güzel bir işletim sistemi.

1614067518572.png

primeos
1614067560643.png

Oyun oynamayacaksan Chrome OS kurabilirsin oyun oynayacaksan primeos kurabilirsin.

Bahsettiğiniz sorun klavyeyi Türkçe'ye alınca düzelir. Phoenix OS veya Prime OS kullanabilirsin.

Diyelim ki diski bölüp flash bellekten bu işletim sistemleri kurdum. Windows 7'e geri dönebiliyor muyum? Phoenix OS kurdum Windows 7'e geri dönememiştim.

Diyelim ki diski bölüp flash bellekten bu işletim sistemleri kurdum. Windows 7'e geri dönebiliyor muyum? Phoenix OS kurdum Windows 7'e geri dönememiştim.

Yanlış yapmışsınız böldüğünüz yere kuracaksınız mesela 35GB böldünüz 35GB yere kuracaksınız.

Diski silmeden kurulumu tamamlayabilirsen sıkıntı olmayacaktır. Belirlediğin bölüme kurman gerek.

Yanlış yapmışsınız böldüğünüz yere kuracaksınız mesela 35GB böldünüz 35GB yere kuracaksınız.
Merhabalar benim eski bir bilgisayar var sistem özellikleri:
256MB ekran kartı
İşlemci: Intel Pentium T4330 işlemci
1M Önbellek, 2.10 GHz, 800 MHz FSB
Hangi Android sürümünü yüklemeliyim?

Merhabalar benim eski bir bilgisayar var sistem özellikleri:
256MB ekran kartı
İşlemci: Intel Pentium T4330 işlemci
1M Önbellek, 2.10 GHz, 800 MHz FSB
Hangi Android sürümünü yüklemeliyim?
Bunun için ayrı bir konu açsan daha iyi olur. 256Mb ekran kartı yazarsan buradan hiçbir şey çıkaramam. Tüm sisteminizi yazarak 'Hangi Android sürümünü kurmalıyım?' tarzında bir konu açmalısın. Sonra daha kolay yardımcı oluruz.

Geri
Yukarı