Hangi Anime izlenmeli?

Orada sanırım biraz yanlış anlaşılmışım :D. Aot benim orada sıraladığım kategorilerin hepsinin en iyisini yapıyor, ''en iyi drama, en iyi aksiyon, en iyi müzikler onda.'' demek istememiştim. Orada sıraladığım kategorileri mixleyip, en iyi karışımı ortaya çıkaran ve bize sunan en iyi anime (bana göre) aot demiştim. E tabi herkesin kişisel zevkleri farklıdır, romantizm veya başka tür animelerinden hoşlanan insanlar belki aot'u çok kötü bulabilirler.
1 yılı geçmiş ama her şeyi mixleyip başarılı yapan Jojo serisi de var. En iyi part 7 diyorlar ama daha animesi çıkmadı. Bence JoJo çok daha başarılı ve özellikle ilk partlarda harcamaya çekindikleri karakter yok, Aot'tan daha acımasız. Komedisi daha iyi, dramı daha iyi, macerası 3. part yeterde artar ve müzikleri de tartışılır ama 1 tık daha iyi bence. Jojo'nun birçok müziği yıllarca internette döndü ve hala dönüyor izlediysen farketmişsindir.

Merhaba.
Anime dünyasında yeniyim ve şu zamana kadar Death Note ve Attack on Titan izledim, ancak Attack on Titan'a aşık olmuş olabilirim konusu ve hikayesi aşırı güzel olduğu için. Yeni bir Anime'ye başlıyorum, 10 dakika sonra kendimi yine AoT kliplerinde buluyorum. Sizce hangi animeyi izlemeliyim?
Naruto, jujutsu kaisen, bleach.

Geri
Yukarı