Hangi Anime izlenmeli?

Aot kalitesinde anime henüz yok maalesef. Ne izlersen izle onun verdiği zevki, atmosferi ve hikayeyi bulamayacağını düşünüyorum fakat iyi animeler de var.
Dostum Aot kalitesinde anime yok demek? Birazcık fanısın galiba umarım izlediğin anime sayısı 6'yı geçiyordur.

Dostum Aot kalitesinde anime yok demek? Birazcık fanısın galiba umarım izlediğin anime sayısı 6'yı geçiyordur.
Evet. Aot kalitesinde atmosferi ve hikayesi derin ve iyi olan anime yok diyorum hocam. Eğer var diyorsanız 2-3 tane öneri atın ben de izleyeyim. Ve evet 6'dan fazla anime izledim :(.
Evet. Aot kalitesinde atmosferi ve hikayesi derin ve iyi olan anime yok diyorum hocam. Eğer var diyorsanız 2-3 tane öneri atın ben de izleyeyim. Ve evet 6'dan fazla anime izledim :(.
Aot tan daha iyi anime var diyenlerden öneri istemişimdir.
Nobody:
Cidden ilginçsiniz ya.

Son düzenleme:
@Yusuf178
Dediğiniz o kadar saçma bir şey ki cevap vermek istemiyor olabilirler. Daha da açıklamak gerekirse ne açıdan AOT en iyi anime oluyor? Hangi özelliği AOT'u en iyi anime yapıyor? Açıklarsanız belki sizinle savaşa girmek isteyenlere de yardımcı olursunuz.

@Yusuf178
Dediğiniz o kadar saçma bir şey ki cevap vermek istemiyor olabilirler. Daha da açıklamak gerekirse ne açıdan AOT en iyi anime oluyor? Hangi özelliği AOT'u en iyi anime yapıyor? Açıklarsanız belki sizinle savaşa girmek isteyenlere de yardımcı olursunuz.
Zaten önceki mesajlarımda açıklamıştım.. Aot, hikaye derinliği, atmosferi, karakter ve karakter gelişimleri,felsefesi ve de müzikleri açısından benim gördüğüm en iyi anime. Daha iyisi var diyen insanlardan izlemek için anime önerisi bekliyorum fakat onların tek yaptığı şey yorumuma kahkaha atıp, iki flame atıp, bir anda ortalıktan kaybolmaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı