Hangi Anti-Virüs yazılımını kullanmalıyım?

Mr bean32

Centipat
Sadece oyun oynayan birisiyim, bazen ininal kart ile alışveriş yapıyorum. Arada wallpaper falan indiriyorum. Windows Defender yeterli midir bu tür basit işler için?
Anti-Virüs önerirseniz sevinirim. Genelde herkes Kaspersky öneriyor. Sebebi nedir?

Hocam, Kaspersky ücretsiz versiyonunu öneririm, deneme sürümünü önermem. Deneme süresi sonunda uygulamayi kullanamiyorsunuz. Kaspersky'yi Gezginler'den indirebilirsiniz, orada mevcut ücretsiz versiyonu.
Kaspersky'yi Kaspersky yapan her virüsü tespit ediyor otomatik, sisteminiz çok iyi koruyor. Öneririm herkese.

Artı -3 Eksi
Hocam Kaspersky ücretsiz versiyonunu öneririm deneme sürümünü önermem deneme süresi sonunda uygulamayi kullanamiyorsunuz Kaspersky gezginlerden indirebilirsiniz orada mevcut ücretsiz versiyonu.
Kaspersky'yi Kaspersky yapan her virüsü tespit ediyor otomatik sisteminiz çok iyi koruyor öneririm herkese.

Gezginler virüs zaten. Kendi sitesinden indirmek daha doğru olur.

Herkes Kaspersky önermiş ben farklı bir şey önereyim bari.

Bitdefender kullanabilirsiniz.
Kaspersky. Çünkü, En iyi ücretsiz Anti-Virüs. Özellikle garanti olarak arkasında Technopat var. Bu yüzden kullanabilirsiniz. Gayet iyi program.
PP'yi görünce yorumu ben yaptım sandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı