Hangi antivirüs yazılımını kullanmalıyım?

Umut345067

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda Microsoft Security Essantials'ı kullanıyorum. Tam tarama yapması çok uzun sürüyor. Bilgisayarı kasmayacak ve hızlı tarama yapan ve güvenli bir antivirüs önerebilir misiniz?

NIS tavsiye ederim. Superonline kullanıyorsanız faturaya ek aylık 5 TL. Gayet uygun bir fiyata sahip olabiliyorsunuz.

Arkadaşlar şu anda Microsoft Security Essantials'ı kullanıyorum. Tam tarama yapması çok uzun sürüyor. Bilgisayarı kasmayacak ve hızlı tarama yapan ve güvenli bir antivirüs önerebilir misiniz?

Kardeşim eğer bilgisayarını zerre kasmayan ancak etkili bir antivirüs istersen Webroot'u tavsiye ederim. Ben şuan onu kullanıyorum sistemi asla kasmaz ancak işini çok iyi yapar. Bu antivirüs henüz yeni çıktı hiç kasmayıp etkili oluşu internet haberlerine bile konu oldu. Şuan bu antivirüs herkesin deneye bilmesi için 6 ay ücretsiz lisans dağıtıyor. Burdan kampanya linkine ulaşabilirsin isim soyisim email vs kısımlarını kafadan atabilirsin telefon hanesi kısmına 8 haneli bi rakam gir sonra seni bi sayfaya yönlendirecek bir pragraf çıkacak karşına paragrafın en başındaki "HERE" yi tıklayarak programın exe dosyasını indirip kur zaten lisansında aynı paragrafın sonlarına doğru daha kalın karakterler ile vurgulanmıştır, kopyala yapıştır yap ve 6 ay lisanslı olarak kullan.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı