Hangi antivirüs yazılımını kullanmaktasınız?

Hangi antivirüs yazılımını kullanmaktasınız.

• Oy verenlerin toplamı
    81
Linç yemek istemiyorum ama Sosyal'deki bu Kaspersky fanboyluğu neden var? Alternatifleri (mesela direkt rakibi olarak Bitdefender) olmasına rağmen hala Kaspersky kullanılıyor. Bu dediğim de yanlış anlașılacak biliyorum ama bu Samsung'un SSD piyasasında geldiği konumla aynı, "tekellik".

Anti-malware yazılımıdır. ;)

Linç yemek istemiyorum ama Sosyal'deki bu Kaspersky fanboyluğu neden var? Alternatifleri (mesela direkt rakibi olarak Bitdefender) olmasına rağmen hala Kaspersky kullanılıyor.
Katılıyorum. Tamamiyle sürü psikolojisi olduğunu düşünüyorum.

Malwarebytes Anti-Virüs değil, yıllardır anlatamadık bunu... Avast! Free antivirus kullanıyorum, oldukça memnunum.

Doğru zaten herkes Kaspersky'nin yanında kullanılmasını öneriyor.
Nedeni ise Kaspersky bulamazsa MBAM bulur diye.
Kaspersky kullanıyorum. Güvenli siteleri yeşille işaretliyor bu siteler kesin güvenli midir?

Olmayabilir VirusTotal'de taratıp emin olabilirsiniz.
Linç yemek istemiyorum ama Sosyal'deki bu Kaspersky fanboyluğu neden var? Alternatifleri (mesela direkt rakibi olarak Bitdefender) olmasına rağmen hala Kaspersky kullanılıyor. Bu dediğim de yanlış anlașılacak biliyorum ama bu Samsung'un SSD piyasasında geldiği konumla aynı, "tekellik".

Linç yenecek bir şey yok bunlar sadece antivirüs çok önemli değil zaten güvenli yerden indirme yapıp girdiğin siteler güvenli ise defender bile yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı