Hangi Apple Watch alınmalı?

H0melander

Centipat
Daha fazla  
İkinci el Apple Watch almayı planlıyorum. Sarı sitede 3. seriye kadar baktım. 3. seri 1500 civarı başlıyor. Ama o kadar vermek istemediğim için 1000 lira altı olanlara baktım. 800-900 lira civarı 0. ve 1. seri var. 2. seri ise 1200 civarı. 2. seriye 1200 vermek yerine 300 daha eklerim 3 alırım diye düşündüm. Uyku takibi yapmak amacıyla alacağım saati. 3. seri harici Apple'ın kendi uyku takibi uygulaması kullanılmıyor ama 3. parti yazılımlar var diye biliyorum. Saatin yavaş olması önemli değil, ama sinir bozucu derecede yavaş olmasın yeter. Bu saatler arasında hangisi tercihim olmalı sizce, seriler arasındaki farklar nelerdir?

İkinci el Apple Watch almayı planlıyorum. Sarı sitede 3. seriye kadar baktım. 3. seri 1500 civarı başlıyor. Ama o kadar vermek istemediğim için 1000 lira altı olanlara baktım. 800-900 lira civarı 0. ve 1. seri var. 2. seri ise 1200 civarı. 2. seriye 1200 vermek yerine 300 daha eklerim 3 alırım diye düşündüm. Uyku takibi yapmak amacıyla alacağım saati. 3. seri harici Apple'ın kendi uyku takibi uygulaması kullanılmıyor ama 3. parti yazılımlar var diye biliyorum. Saatin yavaş olması önemli değil, ama sinir bozucu derecede yavaş olmasın yeter. Bu saatler arasında hangisi tercihim olmalı sizce, seriler arasındaki farklar nelerdir?

Uyku takibi yapmıyor diye biliyorum seri 3

Bu bütçelerde ikinci el Apple Watch almanızı önermem. Kullanan kişinin nasıl kullandığı çok önemli. Ayrıca ne kadar düzgün kullanılırsa kullanılsın bir yerden sonra pili sorun yaratıyor. 1.5 ay kadar önce Apple Watch 1.nesil saatimi pili şiştiği için bırakmak zorunda kaldım. İnternette çok aradım pil ama bulamadım. Apple yetkili servisleri de Vintage olması sebebiyle onarım yapmıyor artık bu saatlere. Minimum Apple Watch SE serisi alınmalı bence Apple saat alınacaksa.​

Hocam bu bütçelerde Apple Watch önermiyorum. Alınacaksa yeni SE modelleri veya en az seri 6 falan alınması lazım. Altlardakiler şarj açısından berbat. 3. seriyi falan bide 2.el alıcaksınız şarjı yarım gün bile gitmez.

Geri
Yukarı