Hangi Assassin's Creed oyunları konsoldan port yapılmıştır?

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Aşağıdaki Assassin's creeny oyunlarında ilk iki oyundaki gibi alt yazısı olmayan ve konsoldan port yapılmış oyun var mı? Var ise oynamayacağım.

• Assassin's Creed: Brotherhood.
  • Assassin's Creed: Revelations.
  • Assassin's Creed III.
  • Assassin's Creed IV: Black Flag.

Son düzenleyen: Moderatör:
Butun Ubisoft oyunlari konsoldan PC'ye portlaniyor. Altyazi ne alaka, anlamadim.
İlk oyunda altyazı desteği yoktu ya onu diyorum. Böyle bir şey üstteki oyunlarda da olmaz değil mi? Özellikle Brotherhood ve Revelations'da da olmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha 2 gün önce AC 2'ye başladım alt yazı var.
Siz klavye ile oynayabiliyor musunuz?
Kontroller çok kötü ama bana bir seçenek çıkartmıyor. Orada basmam gereken tuşu değil yumruk simgesi çıkartıyor bu sorunu nasıl çözerim? Ayarlardan kontrolcüyü klavye ve fare veya klavye yaptım diğer seçenekleri de denedim ama işe yaramıyor. Her seferinde ayarlara girip tuşa bakmam gerekiyor. Nasıl oynamak bu? Böyle oyun oynanmaz.

Siz klavye ile oynayabiliyor musunuz?

Kontroller çok kötü ama bana bir seçenek çıkartmıyor. Orada basmam gereken tuşu değil yumruk simgesi çıkartıyor bu sorunu nasıl çözerim? Ayarlardan kontrolcüyü klavye ve fare veya klavye yaptım diğer seçenekleri de denedim ama işe yaramıyor. Her seferinde ayarlara girip tuşa bakmam gerekiyor. Nasıl oynamak bu? Böyle oyun oynanmaz.

Hem klavyeden oynadım hem de gamepad ile oynadım. Bence gamepadle oynamak AC 2 için kötü bir tercih, klavyeden daha rahat oynanıyor. Ayrıca o yumruk simgelerini falan değiştiremiyorsun galiba, o yüzden ayarlardan bakıp yumruğun hangi tuşta olduğunu falan ezberlemen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı