Hangi Assassin's Creed oyunları oynanmalı?

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba 2 AC oyunu almayı düşünüyorum. Sizce AC Odyssey, Origins, Valhalla arasından hangi ikisini alayım?

Kral Odyssey'i kesinlikle oynamalisin ama eğer spoiler yediysen herhangi birisinden kesinlikle sarmayacaktir ona dikkat etmeni öneririm. Onun disinda valhalla assasins creed'in cok dışına çıktı bence warband'den ne farki yani?
Kral Odyssey'i kesinlikle oynamalisin ama eğer spoiler yediysen herhangi birisinden kesinlikle sarmayacaktir ona dikkat etmeni öneririm. Onun disinda valhalla assasins creed'in cok dışına çıktı bence warband'den ne farki yani?
2 demissin kral kesinlikle unity de denemeni öneririm bence serinin en iyi oyunuydu.

Mümkünse hepsi değilse hangi temayı sevdiğinize bağlı mısır çölleri mi? Antik yunan mı? Yoksa iskandinavya mı?

Hocam benim için tema o kadar da önemli değil Odyssey alacağım zaten bayağı sevdim onun dışında Origins ile Valhalla arasında kaldım.
Kral Odyssey'i kesinlikle oynamalisin ama eğer spoiler yediysen herhangi birisinden kesinlikle sarmayacaktir ona dikkat etmeni öneririm. Onun disinda Valhalla Assassin's Creed'in cok dışına çıktı bence Warband'den ne farki yani?

2 demissin kral kesinlikle Unity de denemeni öneririm bence serinin en iyi oyunuydu.

Hocam onu oynayacaktım oyunu gömmeyen YouTuber kalmadı. :D

Hocam benim için tema o kadar da önemli değil Odyssey alacağım zaten bayağı sevdim onun dışında Origins ile Valhalla arasında kaldım.

Odyssey ve Valhalla alın derim. Origins ile Odyssey benzer fakat Odyssey daha sonra çıktığı için daha gelişmiş. Valhalla oynamadım ama Origins + Odyssey almanızı önermem.

Hocam onu oynayacaktım oyunu gömmeyen YouTuber kalmadı. :D
Kral o senelerin oyunu ama sende biliyosun zamaninin cyberpunkiydi optimizasyonu boyle guzel bir oyun icin bence arkanda birakmalisin ama ps4 te cok guzel calistigini gordum.

Valhalla'dan biraz çekiniyorum bir yayıncıyı izliyordum adam taş arıyordu yerde sırf adamı öldürmek için loot odaklı olduğunu düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı