Hangi Assassin's Creed oyunu alınır?

mekansızTürk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm. PS Store'da Assassin's Creed oyunları indirime girmiş. PS3'te Assassin's Creed 2 var. PS4 için oyun almak istiyorum, bütçeme uygun olanları aşağıya yazdım, hangisini önerirsiniz?

Assassin's Creed the Ezio Collection 131, 70TL.
Assassin's Creed 3 Remastered 49, 75TL.
Assassin's Creed Odyssey 119, 80TL.
Assassin's Creed Origins Gold Edition 71, 80TL.
Assassin's Creed Valhalla 117, 50TL.
Assassin's Creed Syndicate 53, 70TL.

147,80TL'ye Odyssey Deluxe Edition alabilirsin. Grafikleri beni rahatsız etmez diyorsan Ezio Collection'da alınabilir.

1.PNG

Arkadaşlar selamünaleyküm. PS Store'da Assassin's Creed oyunları indirime girmiş. PS3'te Assassin's Creed 2 var. PS4 için oyun almak istiyorum, bütçeme uygun olanları aşağıya yazdım, hangisini önerirsiniz?

Valhalla ve Odyssey'yi öneririm ikisi de gayet iyi fakat Odyssey'de sıkılabilirsin yan görev biraz fazla, Valhalla'da her şey tam oturmuş 90-100 saat götürür dlcsileri kesinlikle almanı tavsiye ediyorum.

Assasins Creed ruhuna eski oyunlar daha çok hitap ediyor ama mekanik ve grafik olarak bu zamanda çok sarmaz diye düşünüyorum. Geriye Valhalla Origins ve Odyssey kalıyor, ben üçü arasında en çok Originsi sevdim. Oynanış olarak birbirine çok benzeyen oyunlar zaten sadece geçtikleri dönem farklı. Viking dönemine merakınız varsa Valhalla alabilirsiniz mesela.

Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler. Verdiğiniz cevaplar fayda sağladı. İyi günler.

Geri
Yukarı