Hangi Assassin's Creed oyunu alınmalı?

Benim en çok sevdiğim AC serisi Black Flag çünkü korsanlık teması çok başarılı işlenmiş. Herkes Unity'ye sallamış keza oyun çıktığında CP2077'den daha rezil bir haldeydi ama toparladılar hikayesi oynanışı fena değildir Unity'de alınır.

Bir laf vardır ya hocam adı çıkmış 9'a inmez 8'e diye. Bu da öyle bir durum, siz ne kadar sorunlar düzeldi deseniz de malum tayfa oyun kötü ve sorunlu demeye devam edecek. Bkz: Cyberpunk 2077
Benim en çok sevdiğim AC serisi Black Flag çünkü korsanlık teması çok başarılı işlenmiş.
İmkan varsa kesinlikle Black Flag alınmalı derim konu sahibi arkadaşa. Bana göre serinin en iyi oyunu Black Flag'dir .

Atmosfer, hikaye, iyi karakterler, oynanış, grafikler : A.C Odyssey.

Paris'in karanlık atmosferinde gerçek bir suikastçı deneyimi : A.C Unity.

Gemiler ve güzel bir deneyim : A.C Black Flag.

A.C'yi A.C yapan oyun : A.C 2.

A.C'ye farklı bir bakış : A.C Rogue.

Kesinlikle uzak durulması gerekenler: A.C 1, A. C Revelations.

Hikayeye zerre önem vermiyorsanız Odyssey'i alın çünkü diğerleri tarihinden ötürü mekanikleri bakımından tatsızlık verebilir ama hikayeyi takip etmeniz daha cezbedici olacaktır.

Rogue'nin neresi farklı bir bakış açısı getiriyor oyun Black Flag'ın kopyası. Hadi Syndicate desen anlarım ama Brotherhood'un devamı olan ve 2011'de sana Konstantinopolis'i gezme imkanı sağlayan ek olarak bomba animasyonu eklenmiş güzelim oyuna uzak durulmalı diyorsun serinin en berbat oyunu olan Rogue'yi öneriyorsun. İlginç. Onun dışında yazdıkların doğru.

@Metin Eren Türkmen Aynen kafalara kazınmış bir kere işte. Ne kadar toplasalar artık o oyun o ilk çıktığı gibi sakat geliyor gözlere...

Ben sadece Unity’i oynamıştım. Burak Oyunda çekerdi...

Evet Kapadokya'ya yani Nevşehir'e gemi ile gidilen harika bir oyun Revelations. A.C'nin en rezil oyunudur kendisi. İnsanın aklı ile oynayan bir oyundan bahsediyoruz. Sırf İstanbul için bir oyunu seveceksem, oyun eleştirirken bir kez daha düşünürüm. Rogue yeni bir bakış açısı getiriyor evet çünkü oyunu tapınakçı tarafında oynuyorsunuz. Biraz daha geniş bakmanızı beklerdim.

Seriye ilk kez giriş yapıyorsanız, 2 den başlamanızı öneririm. Ama seri umrunuzda değilse, unity alınabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…