Hangi banka daha iyi?

Finansbank Enpara. Bugüne kadar hiçbir şeyden ücret almadılar. Düşünün kartı bile ücretsiz yenileyip yolladılar.
Enpara bende kullanıyorum memlunum açıkçası bi enpara bide ziraat şuan.
Ziraat - Halk veya Vakıfbank yani devlet bankaları. Bu arada şu bilgiyi de eklemek istiyorum. Devlet bankaları atmlerinden, devlet bankası kartlarıyla ücretsiz para çekebilirsiniz. Yani Ziraat Bankası kartıyla, Vakıfbanktan ücretsiz para çekip/yatırabilirsiniz.

Papara da kullanmaktan çekinmeyin. Her bankadan ücretsiz para çekip/yatırabiliyorsunuz. Herhangi bir IBAN numarasına ücretsiz havale yapabiliyorsunuz ve cashback servisi ile hobilerinizi daha ucuza elde edebiliyorsunuz.
Paparada kullanıyorum 3 tane ztn bı ziraat bı enpara bide papara.

Döviz alım-satım işlemlerinde makas payları, diğer bankalara göre, özellikle devlet bankalarına göre çok daha iyidir. Aylık 1000 TL kartınla harcama yaparsan ne olursa olsun, sonraki ay ekstra %2 faiz kazanıyosrsun vadeli hesabın için. E-Turuncu hesabındaki parana yatan faiz günlük yatıyor ve istediğin zaman bozabiliyorsun. Ayrıca turuncu extra hakkını elde ettiysen, tüm ATM lerden 3 kez para çekme ve yatırma hakkın oluyor. Ayrıca EFT ücreti de yok e-turuncu hesabından.

Tek sorun benim olduğum bölgedeki ziraatlerde çok sıra var.

Hiç düşündüğüm banka olmadı ama seveni vardır heralde.

Bileniniz varsa yardımcı olabilir mi?
ben yakında Türkiye dışına yaşamak için gidecem. bu ziraatdeki hesabındaki parayı nasıl halledebilirim. yani yurtdışında iken o parayı alabilirmiyim? yoksa bütün paramı çekip yanımdamı götürmem gerekir?
Döviz alım-satım işlemlerinde makas payları, diğer bankalara göre, özellikle devlet bankalarına göre çok daha iyidir. Aylık 1000 TL kartınla harcama yaparsan ne olursa olsun, sonraki ay ekstra %2 faiz kazanıyosrsun vadeli hesabın için. E-Turuncu hesabındaki parana yatan faiz günlük yatıyor ve istediğin zaman bozabiliyorsun. Ayrıca turuncu extra hakkını elde ettiysen, tüm ATM lerden 3 kez para çekme ve yatırma hakkın oluyor. Ayrıca EFT ücreti de yok.
İNG bank internet üzeri reklamı.

ben yakında Türkiye dışına yaşamak için gidecem. bu ziraatdeki hesabındaki parayı nasıl halledebilirim. yani yurtdışında iken o parayı alabilirmiyim? yoksa bütün paramı çekip yanımdamı götürmem gerekir?
Yurtdışında para çekebilirsiniz diye biliyorum.

İNG bank internet üzeri reklamı.
Tüm detaylarını yazdım, daha ne yapayım :D Tercih sana kalmış.

Yurtdışında para çekebilirsiniz diye biliyorum.
Rusya veya ukraynada paramı çekebilir miyim? yani yoksa Türkiye'de çekip orayamı götürmem mi gerekir? yardımcı olursanız sevinirim.
Tüm detaylarını yazdım, daha ne yapayım :D Tercih sana kalmış.
Öğrenci olduğum için sağol dostum bussines moduna gerek yok. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı