Hangi bankayı kullanıyorsunuz?

İş Bankası uygulamasının neleri berbat? Merak ettim.
Uygulaması karışık ve işlevsiz geliyor bana. Garanti'de mesela çok sade ve her şeye kolayca ulaşıp bulabiliyorsunuz. İşCep'de ise bazen kafayı yiyebiliyorum, kullanıcı dostu değil.

Tabii ki bunlar kişisel zevkler. Kendiniz deneyip karar verin.

Halk Bank ( Maaş hesabı mecburi olarak yoksa yüzüne bile bakılmaz)
İş Bankası (Her ihtiyacımı çözen, hiçbir sorun yaşamadığım bankadır kendisi, maaş alır almaz hemen eft yapıp işlerimi burada yürütürüm)

O zaman Enpara veya KuveytTürk önerebilirim. İkisinde de ücretsiz para transferi var. Kuveyt'i 1 adım öne geçiren ise PTT ve YapıKredi ATM'lerinden ücretsiz para çekme ve yatırma.
Burgan ON daha mantıklı bence, kampanya da var, ücretsiz para transferi de. Üstelik İş Bankası ve TEB ATM'lerini kullanmak ücretsiz. Ha derseniz kampanya aşırı gereksiz, hiç umursamamİ ATM sayısı fazla olsun derseniz Vakıf Katılım iyidir. Bunda da ücretsiz para transferi var ve Ziraat/Vakıf/Halk/PTT ATM'lerini ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca Enpara'da da Finansbank dışında Denizbank ve TEB ATM'lerini kullanabiliyorsunuz.

Burgan ON daha mantıklı bence, kampanya da var, ücretsiz para transferi de. Üstelik İş Bankası ve TEB ATM'lerini kullanmak ücretsiz. Ha derseniz kampanya aşırı gereksiz, hiç umursamamİ ATM sayısı fazla olsun derseniz Vakıf Katılım iyidir. Bunda da ücretsiz para transferi var ve Ziraat/Vakıf/Halk/PTT ATM'lerini ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca Enpara'da da Finansbank dışında Denizbank ve TEB ATM'lerini kullanabiliyorsunuz.
Evet Denizbank ve TEB ATM'lerini kullanabiliyorsunuz ama ayda 3 işlem yapma hakkınız var. Kuveyt'in anlaşmalı olduğu bankalarda böyle bir işlem sınırı yok. Burgan ON ilk kez duydum, bir bilgim yok.

Geri
Yukarı