Hangi bilgisayar parçasına daha çabuk zam geliyor?

AMD bence fiyat performans bakımından daha iyi.

Fiyatları çok uçtuğu için Intel'e yönelmeyi düşündüm ama Intel'de de anakartlar çok pahalı. Ne yapacağımı bilmiyorum şu an.
Ekran kartı hızlıca uçuyor fiyatlarda.
Bence 27 Ocak'ta çıkar çıkmaz RTX 3050 al.

RTX 3050 fiyatı hakkında bir bilginiz var mı?
Hocam RTX3050 fiyatı 460 dolar civarı ve bu da ülkemizde en az 7-8 bine satılacağı anlamına geliyor o kadar bütçem bilgisayarın tamamına bile yok.

Fiyatları çok uçtuğu için Intel'e yönelmeyi düşündüm ama Intel'de de anakartlar çok pahalı. Ne yapacağımı bilmiyorum şu an.

RTX 3050 fiyatı hakkında bir bilginiz var mı?
Hocam RTX3050 fiyatı 460 dolar civarı ve bu da ülkemizde en az 7-8 bine satılacağı anlamına geliyor o kadar bütçem bilgisayarın tamamına bile yok.
Siz bütçenizi söyleyin biz sistem önerelim isterseniz

Hocam hazır sistemlerin fiyatı da pek aşağı kalır değil GT730 sistemler 4500+ fiyatlara satılıyor.

Bu düşünceniz yanlış. Bak bakalım hazır bir sisteme mesela 6600XT veya 3060'li bir hazır sisteme bak. Ve o parçaları tek tek toplamaya çalış.
o kadar bütçem bilgisayarın tamamına bile yok.
O zaman 2. ele yöneleceksin :/

Bu düşünceniz yanlış. Bak bakalım hazır bir sisteme mesela 6600XT veya 3060'li bir hazır sisteme bak. Ve o parçaları tek tek toplamaya çalış.

O zaman 2. ele yöneleceksin :/

Hocam siz yüksek donanımlara bakıyorsunuz ben Valorant CS:GO vb oyunlarda Low da 60+ FPS istiyorum sadece.
Bütçen ne kadar?
Sana hemen toplarım bir liste.

Espor oyunlarında (Valorant, CS:GO vb...) Low ayarlarda 60+ FPS verebilecek en ucuz PC.

Geri
Yukarı