Hangi bölümü seçmeliyim?

Merhaba. Dokuz Eylül, Ege veya Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü iyi olabilir. Bunlara alternatif olarak Bursa Uludağ Üniversitesi veya İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü okunabilir.

Merhaba. Dokuz eylül, ege veya Marmara Üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümü iyi olabilir. Bunlara alternatif olarak Bursa Uludağ Üniversitesi veya İstanbul Medeniyet Üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümü okunabilir.

Açıkçası pek de başarılı birisi sayılmam genelde sınavlara son 1 haftadan çalışıp teşekkür alan ya da teşekkürü zorlayıp alamayan biriyim ve pek kendimi yüksek üniversitelerde görmüyorum bunun sebebi daha şimdiden netlerimin berbat olması ayrıca matematiği hiç anlayamıyor olmam.

Merhaba. Dokuz Eylül, Ege veya Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü iyi olabilir. Bunlara alternatif olarak Bursa Uludağ Üniversitesi veya İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü okunabilir
Kararımı hemen değiştirmek istemiyorum çünkü kararsız kalırsam hepten bir yer seçemem çok kararsız kalıyorum bazı seçimlerde

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı