Hangi Call of Duty oyununun Multiplayer'ı daha iyidir?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhaba. Arkadaşlarla internet kafede COD4 oynardık hep. Ancak kimse kalmadı. Multiplayer için hangi COD oyununu, ne sebeple indirmeliyim?

fdfaac868855347d95a143866225874d.png

Black Ops II'yi azcık oynamıştım. Multiplayer'ı fena değildi.

Battlefield 4'ün yoksa alıp oynayabilirsin. COD benim için sadece senaryodan ibaret. Battlefield 3 ve 4'ün senaryosunu oynamadım bile :D

Cod WaW, MW, MW2, Black Ops, MW3, BOPS2'yi oynadım multi olarak. İçlerinden en iyisi Black Ops 2 idi.
En iyisi BF 4 diyen arkadaşlar. Unutmayın ki bu öznel bir şey. Yani o kadar kesin konuşmayın lütfen. Evet BF daha gerçekçi ama yavaş bir oyun. CoD ise grafiği ve oynanışından dolayı kendini sevdiriyor. Bunlar zevk işi.

Ama eski zaman seviyorsanız WaW'ın multisi de çok güzeldi. Ama ne kadar oyuncusu kalmıştır bilmem. Bi bakın isterseniz.

Hepsi aynı. COD oyunlarını MP için alanların ben her sene yaşananları unuttuğunu düşünüyorum. Yani bir insan bütün COD oyunlarının MP'sinin aynı olduğunu nasıl fark etmez?

Oynamadım ki hiçbirini. Sadece COD4. Bir de çok az MW3. BF3 ve BF4'e zaten sahibim. Ancak seri oyun istiyorum. Şu videodaki MP görüntüleri dikkatimi çekti. Videodaki MP kısımları hangi oyuna ait acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=CHC8KJNBtw8
Sizi anlıyorum. Bende BF mekanikleri yerine başka oyunun FPS mekaniklerini merak edip BO2 sonra da AW aldım ama olmadı. Hiçbiri BF kadar tatmin edici değildi. Ne mapları ne silahları ne de araçları ki zaten araç yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı