Hangi Call of Duty'yi almalıyım?

Cebimde 220TL var ve 2 tane Call of Duty düşünüyorum.
Öneriniz var mı?
2 tane almak yerine daha fazla alabilirsin. MW1, MW2, MW3 ile MW serisini bitirmeni öneririm. Çok iyi seridir. Gerçi MW3 biraz pahalı olmuş. WW2 idare eder bir oyun. Grafik olarak güzel. Remastered Versiyonunu almazsan MW serisini tamamlarsın her şekilde. Üstüne de WW2 al bence. Gerisi ya çok kısa ya da fiyatına değmez. Benim önerilerim bunlar. Remastered olsa da olmasa da MW serisi şaheser. Kesinlikle oynayın.

2 tane almak yerine daha fazla alabilirsin. MW1, MW2, MW3 ile MW serisini bitirmeni öneririm. Çok iyi seridir. Gerçi MW3 biraz pahalı olmuş. WW2 idare eder bir oyun. Grafik olarak güzel. Remastered Versiyonunu almazsan MW serisini tamamlarsın her şekilde. Üstüne de WW2 al bence. Gerisi ya çok kısa ya da fiyatına değmez. Benim önerilerim bunlar. Remastered olsa da olmasa da MW serisi şaheser. Kesinlikle oynayın.
MW serisini çoktan bitirdim hocam. Diğer alternatifler lazım.

Pakette bulunan MW2'yi almıştım, biraz oynadım da hoşuma gitti. Paket alınır mı? 🙂

Pakette bulunan MW2'yi almıştım, biraz oynadım da hoşuma gitti. Paket alınır mı? 🙂
MW serisi şaheserdir. Özellikle MW1 en iyisi. Tavsiye ederim almanızı. Görevler gerçekçi yani kendimi catisma içinde gibi hissetmiştim özellikle MW1 oyununda. Bazı ikonik görevler de var güzelinden :)

@706143 oyunda Çernobil görevi var hocam. Sırf o görev için bile bu paketi alırım o kadar söyleyim sana. Yapıştır gitsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı