Hangi chipset Driver'ını yüklemeliyim?

Ktse77

Decapat
AMD'nin sitesinden chipset Driver'ları indirdim yalnız MSI'ın sitesindeki chipset Driver'ın sürümü daha güncel görünüyor. Hangisini yüklemeliyim?

Evet MSI 47 MB, AMD 50 MB görünüyor. Dragon Center'dan baktığımda chipset güncel değildir diyor ama MSI'ın sitesindekini yüklemeye çalıştığımda zaten daha yeni bir sürüm kurulu diyor.

Ben de baktım MSI sitesindeki daha güncel. Zaten son sürüm kullanıyor olabilir misiniz ? Belki Dragon Center'da ufak bir hata olmuştur. Eğer Chipset sürücüsünü kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmadıysanız bir yeniden başlatıp tekrar Dragon Center üzerinden kontrol edin.

Şuanki Chipset sürücünüzün en güncel sürüm olduğundan eminseniz Dragon Center'ı silip baştan yükleyin derim.

Ben de baktım MSI sitesindeki daha güncel. Zaten son sürüm kullanıyor olabilir misiniz ? Belki Dragon Center'da ufak bir hata olmuştur. Eğer Chipset sürücüsünü kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmadıysanız bir yeniden başlatıp tekrar Dragon Center üzerinden kontrol edin.

Şuanki Chipset sürücünüzün en güncel sürüm olduğundan eminseniz Dragon Center'ı silip baştan yükleyin derim.

AMD'nin chipset driver'ını kaldırıp MSI'ınkini yükledim. Üstüne AMD'nin driver'ını kurmaya çalıştım bu sefer yine zaten daha yenisi kurulu dedi.

Geri
Yukarı